Povezane vesti
Umro glumac Bruno Ganc, poznat po ulozi Hitlera
RTV 16.02.2019
CIRIH - Švajcarski glumac Bruno Ganc preminuo je u 77. godini života, u svom domu u Cirihu. Ganc je najpoznatiji po ulozi Hitlera u filmu "Konačni pad" o poslednjim danima nacističkog vođe u njegovom bunkeru u Berlinu. Ganc je jedan od najvećih glumaca… »
Preminuo glumac Bruno Ganc
Dnevnik 16.02.2019
CIRIH: Jedan od najcenjenijih glumaca nemačkog govornog područja, koji se proslavio ulogom u kultnom filmu filmu Vima Vendersa iz 1987, “Nebo nad Berlinom”, preminuo je u svom domu u Cirihu u 77 godini života. Kako podseća DW, Bruno Ganz ostaće upamćen i… »
Vesti dana »

Rekao sam vatrogascima da spasu majku i ćerku Komšija poginulih o stravičnom požaru koji je odneo dva života (video)
Alo pre 27 minutajoš 33 povezane

Dejan Vuk Stanković: Ministar bira direktore škola, uskoro konkurs za Petu
Beta pre 1 satjoš 28 povezanih

Vula Ceci posle ulaska srpskih studenata u uži izbor za veliku nagradu Evropskog parlamenta: „Budite hrabri, podržavamo vas“
Nova pre 37 minutajoš 8 povezanih

Novi detalji skandala: Vildoza tukao, Milica čupala za kosu!
Sport klub pre 12 minutajoš 25 povezanih