Povezane vesti
"Blic" intervju: Stoltenberg: Srbija jeste partner NATO-a, ali NATO nikoga ni na šta ne forsira
Blic 17.02.2019
Srbija je partner NATO-a, poštujemo njenu odluku da bude neutralna i da ne teži članstvu, dok od Kosova očekujemo da poštuje Briselski sporazum, rekao je generalni sekretar Severoatlanskog saveza u intervjuu za “Blic” tokom dvodnevnog sastanka ministara… »
Stoltenberg: NATO od Kosova očekuje poštovanje Briselskog sporazuma
N1 Info 17.02.2019
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je da NATO poštuje odluku Srbije da ne traži članstvo, a da od Kosova očekuju da poštuje sve međunarodne obaveze uključujući i Briselski sporazum. "Mi poštujemo odluku Srbije da ne traži članstvo. Srbija… »
Stoltenberg: NATO alijansa "poštuje odluku Srbije da ne traži članstvo"
RTV 17.02.2019
BRISEL - Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je da je Srbija partner NATO i da Alijansa poštuje odluku Srbije da bude neutralna, dok od kosovskih vlasti očekuje da poštuju Briselski sporazum i ne kreću se na severu bez saglasnosti Kfora. On… »
Vesti dana »

Proizvodi i usluge lične potrošnje 4,7 odsto skuplji nego godinu pre
Forbes pre 1 satjoš 29 povezanih

Veća cena od oktobra: Evo za koliko će poskupeti grejanje u Beogradu
Mondo pre 7 satijoš 11 povezanih

Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo vreme sa sunčanim intervalima i kratkotrajnom kišom u brdsko-planinskim predelima
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 34 povezane

Bivši predsednik Brazila Bolsonaro osuđen na 27 godina zatvora za pripremu državnog udara
Novi magazin pre 4 satijoš 26 povezanih

Mali: U ponedeljak predstavljamo izveštaj tržišne inspekcije o kontrolisanju cena
RTV pre 1 satjoš 19 povezanih