Povezane vesti

Vučić za RTS: Naša reč se čuje i poštuje

Vučić za RTS: Naša reč se čuje i poštuje

RTS 17.02.2019
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je posle bezbednosne konferencije da je pozicija Srbije drugačija i bolja nego što je bila. Vučić je za RTS rekao da su razgovori u Minhenu bili teški i dobri. Odnos Beograda i Prištine postaje jedna od centralnih… »
Vučić i danas imao brojne susrete u Minhenu: Možda sam negde i pogrešio, ali sam se juče borio kao lav za Srbiju!

Vučić i danas imao brojne susrete u Minhenu: Možda sam negde i pogrešio, ali sam se juče borio kao lav za Srbiju!

Kurir 17.02.2019
Sumirao utiske o jučerašnjem teškom danu i zahtevnim susretima, jutros se sreo i sa predsednikom Jermenije. MINHEN - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić jutros je u televizijskom uključenju uživo iz Minhena sumirao utiske posle jučerašnjeg teškog… »
"Ovo je lavovska borba, pripremali smo se dobro": Vučić o rezultatima Minhenskog bezbednosnog foruma

"Ovo je lavovska borba, pripremali smo se dobro": Vučić o rezultatima Minhenskog bezbednosnog foruma

Blic 17.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se uoči poslednjeg dana dana Minhenske bezbednosne konferencije obratio medijima i istakao da je zadovoljan dosadašnjim tokom konferencije, kao i da je naročito zadovoljan razgovorima koje je vodio sa nemačkim… »

Vesti dana »