Povezane vesti

„Zvezda” pobedila „Vojvodinu”

„Zvezda” pobedila „Vojvodinu”

Politika 17.02.2019
Fudbaler Crvene zvezde Milan Pavkov rekao je danas da je njegova ekipa idealno počela godinu i dodao da očekuje da crveno-beli trijumfalni niz nastave i u Surdulici. „Srećan sam zbog dobre igre, idealno smo počeli godinu. U drugom poluvremenu smo… »
Boaći dobio potvrdu, frizura zaista radi!

Boaći dobio potvrdu, frizura zaista radi!

Sportske.net 17.02.2019
Zanimljiv osvrt napadača Crvene zvezde na jučerašnji duel sa Vojvodinom. Šampion Srbije i lider na tabeli domaće Super lige otvorio je u velikom stilu prolećni deo sezone. Zvezda je pred svojim navijačima savladala Vojvodinu sa 4:0, a Ričmond… »
Ričmond Boaći: Želim srpski pasoš!

Ričmond Boaći: Želim srpski pasoš!

Hot sport 17.02.2019
Crveno-beli su pobedom od 4:0 nad Vojvodinom otvorili prolećnu polusezonu. Odličnu igru je sa dva pogotka krunisao napadač Ričmond Boaći. – Veoma sam srećan zbog pobede i zbog odlične igre koju smo pokazali. Prvi gol posećujem Bogu, jer sam imao… »
Pavkov: Ovo je idealan početak godine, želim da ovako nastavimo i u Surdulici – ne razmišljamo još o derbiju…

Pavkov: Ovo je idealan početak godine, želim da ovako nastavimo i u Surdulici – ne razmišljamo još o derbiju…

Hot sport 17.02.2019
Utakmicom pred svojim navijačima crveno-beli su juče nastavili takmičenje u Superligi Srbije. Crvena zvezda je na idealan način otvorila 2019. godinu, a tačku na pobedu od 4:0 protiv Vojvodine pogotkom je stavio Milan Pavkov. – Srećan sam zbog… »

Vesti dana »