Povezane vesti

Aleksandra Prijović svoj prvi nastup u životu imala je sa šabanom šaulićem: Trudna Prija raznežila sve rečima koje je…

Aleksandra Prijović svoj prvi nastup u životu imala je sa šabanom šaulićem: Trudna Prija raznežila sve rečima koje je…

Kurir 17.02.2019
Šaban Šaulić poginuo je posle teške saobraćajne nesreće u Nemačkoj. Zvezda narodne muzike u kolima je, prema nezvaničnim informacijama, bio sa vozačem i kumom, a nesreća se dogodila u okolini Bilefelda u kojem je pevao. Aleksandra Prijović… »
Ovako se Šaban veselio sa publikom nešto više od 12 sati pre smrti! Bili smo zajedno na bini, a sada se opraštamo: Uvek ću…

Ovako se Šaban veselio sa publikom nešto više od 12 sati pre smrti! Bili smo zajedno na bini, a sada se opraštamo: Uvek ću…

Kurir 17.02.2019
Pevačica Tea Tairović pevala je sa Šabanom Šaulićem na njegovom poslednjem nastupu u životu, nakon kog je u teškoj saobraćajnoj nesreći izgubio život. Samo čudo spasilo je pevačicu Teu Tairović da sedne u automobil kojim je jutros kralj… »
Nakon smrti pevača, oglasila se cuca! Neka svi znaju da jako patim: Ucveljenoj pevačici pozlilo kada je čula da je ostala…

Nakon smrti pevača, oglasila se cuca! Neka svi znaju da jako patim: Ucveljenoj pevačici pozlilo kada je čula da je ostala…

Kurir 17.02.2019
Kralj narodne muzike, Šaban Šaulić poginuo je posle teške saobraćajne nesreće u Nemačkoj. Zajedno sa Šabanom Šaulićem u vozilu koje je krenulo put aerodroma bili su njegov kum Slobodan Boban Stojadinović i muzičar Mirsad Kerić. Prema… »
Deca Šabana Šaulića stigla u Nemačku: Sanela i Mihajlo otišli po poginulog oca, a onda se suočili sa strogim nemačkim…

Deca Šabana Šaulića stigla u Nemačku: Sanela i Mihajlo otišli po poginulog oca, a onda se suočili sa strogim nemačkim…

Kurir 17.02.2019
Nakon vesti da je kralj narodne muzike Šaban Šaulić poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, ćerka i sin pokojnog pevača Sanela i Mihajlo Šaulić otputovali su prvim letom u Nemačku kako bi preuzeli očevo telo. Članica porodice Šaulić je… »
KAO DEVOJČICA SAM PRVI NASTUP IMALA SA ŠABANOM… I Aleksandra Prijović se oglasila nakon Šabanove tragične smrti

KAO DEVOJČICA SAM PRVI NASTUP IMALA SA ŠABANOM… I Aleksandra Prijović se oglasila nakon Šabanove tragične smrti

Svet & Skandal 17.02.2019
Mlada folk zvezda Aleksandra Prijović povukla se sa scene i društvenih mreža u poslednjih nekoliko meseci jer očekuje porodjaj, ali se oglasila povodom smrti Šabana Šaulića, koji joj je na samom početku karijere mnogo pomogao. Evo šta je… »
Šaban je sa darom bubamarom bio u avionu za Beč! Pevačica se besna oglasila nakon smrti kolege: Zvao me je bubice moja…

Šaban je sa darom bubamarom bio u avionu za Beč! Pevačica se besna oglasila nakon smrti kolege: Zvao me je bubice moja…

Kurir 17.02.2019
Šaban Šaulić tragično je nastradao jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj. Nesreća se dogodila u gradu Bilefeldu, u severozapadnom delu Nemačke, a Šaban je tamo imao nastup. On je odmah nakon saobraćajke prebačen u bolnicu, gde su… »
Tea je trebalo da bude u kolima sa Šabanom: Poslednja je pevala sa Šaulićem, a na bizaran način izbegla tragediju!

Tea je trebalo da bude u kolima sa Šabanom: Poslednja je pevala sa Šaulićem, a na bizaran način izbegla tragediju!

Kurir 17.02.2019
Pevačica Tea Tairović pevala je sa Šabanom Šaulićem na njegovom poslednjem nastupu u životu, nakon kog je u teškoj saobraćajnoj nesreći izgubio život. Po povratku u Beograd, Tea je jedva uspela da izgovori nekoliko rečenica. "Šaban je nakon… »
Dara Bubamara neutešna: Juče smo leteli zajedno za Beč. Besna sam, preplakala sam ceo dan, zvao me je “bubice moja”

Dara Bubamara neutešna: Juče smo leteli zajedno za Beč. Besna sam, preplakala sam ceo dan, zvao me je “bubice moja”

Svet & Skandal 17.02.2019
– Šokirana sam… Plačem. Preplakala sam ceo dan… Juče smo se ceo dan smejali, leteli zajedno za Beč, pili kafu, pratio me do gejta – rekla je Dara Bubamara nakon što je saznala da je njen veliki prijatelj, Šabana Šaulić, poginuo u… »
Zagrli mog tatu za mene! Šaban Šaulić i Sinan su bili veliki prijatelji, a reči pevačeve ćerke će vas rasplakati…

Zagrli mog tatu za mene! Šaban Šaulić i Sinan su bili veliki prijatelji, a reči pevačeve ćerke će vas rasplakati…

Kurir 17.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić nastradao je jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj, a cela Srbija i Balkan opraštaju se od pevača putem društvenih mreža. Porodica Šabana Šaulića oglasila se nakon stravične nesreće zajedničkim… »
Ovo mu je bio jedan od najlepših dana u životu: Jesenas je proslavio 50 godina karijere, a samo on mu je falio da bude…

Ovo mu je bio jedan od najlepših dana u životu: Jesenas je proslavio 50 godina karijere, a samo on mu je falio da bude…

Kurir 17.02.2019
Šaban Šaulić nastradao je jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj. Nesreća se dogodila u gradu Bilefeldu, u severozapadnom delu Nemačke. Jesena je koncertom u Areni kralj narodne muzike, kako su ga zvali, zajedno sa kolegama i 22.000… »
Keba izbezumljen zbog šabanove smrti: Samo dan pre jezive nesreće se izljubio sa pevačem, a sada ne može da zaustavi suze…

Keba izbezumljen zbog šabanove smrti: Samo dan pre jezive nesreće se izljubio sa pevačem, a sada ne može da zaustavi suze…

Kurir 17.02.2019
Dragan Kojić Keba bio je vidno potresen kada je saznao da je njegov prijatelj i kolega Šaban Šaulić preminuo. Pevač je sve vreme plakao, nije dozvolio novinarima da ga snimaju, pa je izbezumljeno kružio okolo. "Juče sam se izljubio s njim", rekao… »
Šabanova Goca nije stigla ni da se oprosti od muža: Sve vreme ga je zvala na mobilni, a onda joj se javio vozač od kog je…

Šabanova Goca nije stigla ni da se oprosti od muža: Sve vreme ga je zvala na mobilni, a onda joj se javio vozač od kog je…

Kurir 17.02.2019
Šaban Šaulić preminuo je jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj. Teška esreća se dogodila u gradu Bilefeldu, u severozapadnom delu Nemačke, a Šaban je tamo imao nastup. Njegova supruga Goca nije se čula sa pokojnim suprugom, već je… »
Uzrok Šabanove smrti je srčani udar koji je dobio tokom nesreće

Uzrok Šabanove smrti je srčani udar koji je dobio tokom nesreće

Svet & Skandal 17.02.2019
Šaban Šaulić nastradao je jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj. Kako saznajemo, nesreća se dogodila u gradu Bilefeldu, u severozapadnom delu Nemačke, a Šaban je tamo imao nastup. Menadžer koji je sinoć organizovao nastup Šabana… »

Vesti dana »