Povezane vesti

Mirsad Kerić preminuo od posledica nesreće

Mirsad Kerić preminuo od posledica nesreće

Mondo 18.02.2019
Posle više oprečnih izjava o zdravstvenom stanju muzičara Mirsada Kerića, koji je vozio automobil u kom je nastradao Šaban Šaulić oglasila se njegova supruga i potvrdila da je Mirsad preminuo od posledica nesreće. Muzičar Mirsad Kerić, koji je… »
"Aman, čoveče, pusti, polako, smiri se, i ovako sam istraumiran!" Šabana Šaulića ubio je bahati vozač, a kralj narodne…

"Aman, čoveče, pusti, polako, smiri se, i ovako sam istraumiran!" Šabana Šaulića ubio je bahati vozač, a kralj narodne…

Telegraf 18.02.2019
- Nema veze to s mojim godinama, iako ih bogami sve teže nosim, ni s pevanjem, čini mi se da sad najbolje pevam - ispričao je Šaban jednom prilikom. Šaban Šaulić voleo je kafanu, piće, ljude, pesmu, a sve što je moglo da se graniči sa bahatlukom… »
Novi detalji pogibije: Sekli su auto da izvuku Šabana, pevaču pukla aorta posle sudara?

Novi detalji pogibije: Sekli su auto da izvuku Šabana, pevaču pukla aorta posle sudara?

Večernje novosti 18.02.2019
Kum Slobodan Stojanović o dramatičnim trenucima nesreće. KUM porodice Šaulić Slobodan Stojanović, jedini preživeli svedok tragične saobraćajne nesreće nakon koje su preminuli muzička legenda Šaban Šaulić i muzičar Mirsad Kerić, nalazi se u… »
Sestre Šabana Šaulića: Jecaju:"Ja sam najstarija, kud ja nisam umrla", druga ljubi umrlicu, tuga ispred kuće

Sestre Šabana Šaulića: Jecaju:"Ja sam najstarija, kud ja nisam umrla", druga ljubi umrlicu, tuga ispred kuće

Blic 18.02.2019
Sestre pokojnog pevača Šabana Šaulića došle su danas kako bi provele vreme sa Gordanom i Ildom i podelile tugu i bol koja ih je zadesila. Teška saobraćajna nesreća koja se juče rano ujutru dogodila u Nemačkoj, u kojoj je poginuo Šaban Šaulić… »
Potresne scene sa kapije porodičnog doma Šaulić! Svi se drže dok ne stignu ovde, a onda se guše u suzama: Šabanova…

Potresne scene sa kapije porodičnog doma Šaulić! Svi se drže dok ne stignu ovde, a onda se guše u suzama: Šabanova…

Kurir 18.02.2019
Šaban Šaulić poginuo je u saobraćajnoj nesreći rano ujutro u nedelju u Nemačkoj. Tada, vraćao se sa nastupa koji je imao u blizini Bilefelda. 1 / 5 Foto: Sonja Spasić Supruga Gordana koja ga je i ispratila na put neutešna je otkako je čula… »
Potresna scena sa kapije porodičnog doma pevača: Iz kuće Šabana Šaulića svi izlaze uplakani i u potpunom šoku

Potresna scena sa kapije porodičnog doma pevača: Iz kuće Šabana Šaulića svi izlaze uplakani i u potpunom šoku

Blic 18.02.2019
Šaban Šaulić poginuo je juče ujuturu u Nemačkoj u saobraćajnoj nesreći, a njegova porodica i prijatelji i dalje ne mogu da veruju da ga više nema. Ispred kuće u kojoj je živeo Šaban Šaulić smenjuju se automobili iz kojih izlaze kolege i… »
Devojka koja se poslednji put fotografisala sa Šabanom Šaulićem za "Blic": "Kada sam mu prišla, imao je samo jednu molbu"

Devojka koja se poslednji put fotografisala sa Šabanom Šaulićem za "Blic": "Kada sam mu prišla, imao je samo jednu molbu"

Blic 18.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić pevao jeu diskoteci u Nemačkoj, do duboko u noć zabavljao goste, a onda nekoliko sati po odlasku iz kluba folker je poginuo. Neverica, muk, bol. Cela nacija je u šoku zbog teške nesreće u kojoj je život izgubio… »
Svedok šabanove pogibije progovorio šta se dešavalo u autu u kobnom trenutku: Padao sam u nesvest i budio se, ne znam…

Svedok šabanove pogibije progovorio šta se dešavalo u autu u kobnom trenutku: Padao sam u nesvest i budio se, ne znam…

Kurir 18.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić poginuo je u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj kada je na automobil u kojem se nalazio pevač svom silinom naleteo na automobil za čijim je volanom bio pijani Nemac. Šabanova supruga Goca uspela da se čuje sa kumom… »
Nema više moga oca: Ilda Šaulić ove reči jedva izgovorila ispred porodične kuće i briznula u plač!

Nema više moga oca: Ilda Šaulić ove reči jedva izgovorila ispred porodične kuće i briznula u plač!

Kurir 18.02.2019
U dom porodice Šaulić sve vreme pristižu članovi familije, mnogobrojni prijatelji i kolege da Šabanovoj supruzi Gordani i neutešnoj ćerki Ildi pruže reči utehe i izjave saučešće. Neutešna, uplakana Ilda, kada se saznalo za stravičnu nesreću… »
Ervin je pre 3 godine rasplakao Šabana Šaulića: Sad se zvezda granda oprostila dirljivom porukom koja će vas rasplakati…

Ervin je pre 3 godine rasplakao Šabana Šaulića: Sad se zvezda granda oprostila dirljivom porukom koja će vas rasplakati…

Kurir 18.02.2019
Mladi pevač Elvin Čavkić iz Bihaća odličnom intepretacijom pesme „Otac“ pre nešto više od tri godine naterao je na suze Šabana Šaulića, koji je juče preminuo nakon saobraćajne nesreće u Nemačkoj. „Uspomena za celi život! Beskrajno sam… »
Beživotan pogled, bleda i u suzama: Šabanova mezimica neutešna! Ilda sa majkom Gocom prima saučešće (foto)

Beživotan pogled, bleda i u suzama: Šabanova mezimica neutešna! Ilda sa majkom Gocom prima saučešće (foto)

Kurir 18.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić poginuo je u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj kada je na automobil u kojem se nalazio pevač svom silinom naleteo automobil za čijim je volanom bio pijani Nemac. Porodica je već dva dana neutešna, a njegova ćerka… »
"Nikada nije gledao ko je koje vere": Na sahrani Šabana Šaulića neće biti sveštenih lica

"Nikada nije gledao ko je koje vere": Na sahrani Šabana Šaulića neće biti sveštenih lica

Blic 18.02.2019
Šaban Šaulić, koji je poginuo u udesu u Nemačkoj juče, biće sahranjen bez prisustva sveštenih lica. Šaban Šaulić, koji je juče poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, biće sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu… »
Tužilaštvo Nemačke naložilo obdukciju za četvrtak: Šaban sam izašao iz smrskanog auta i ušao u sanitet, a onda preminuo…

Tužilaštvo Nemačke naložilo obdukciju za četvrtak: Šaban sam izašao iz smrskanog auta i ušao u sanitet, a onda preminuo…

Kurir 18.02.2019
Tužilaštvo u Nemačkoj naložilo je obdukciju tela Šabana Šaulića u četvrtak, o čemu je obavešteno naše Minstarstvo spoljnih poslova, saznaje Kurir. Prema našim informacijama iz istrage, Šaban je posle udesa na auto-putu kod Bilefelda sam… »
Ceo avion je žalio! Ovako su ljudi reagovali kada ih je zatekla vest o smrti šabana šaulića: Seka Aleksić prepričavala…

Ceo avion je žalio! Ovako su ljudi reagovali kada ih je zatekla vest o smrti šabana šaulića: Seka Aleksić prepričavala…

Kurir 18.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić poginuo je u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj kada je na automobil u kojem se nalazio pevač svom silinom naleteo automobil za čijim je volanom bio pijani Nemac. Seka Aleksić javila se iz Austrije, a kao i… »
Šaban je nekoliko puta padao u nesvest! Gledao je kako doktori oživljavaju Mirsada!

Šaban je nekoliko puta padao u nesvest! Gledao je kako doktori oživljavaju Mirsada!

Svet plus 18.02.2019
U rano nedeljno jutro na autoputu A2 u blizini grada Bilefelda, na zapadu Nemačke, spasioci su iz smrskanog "seata" izvukli su tela trojice teško povređenih muškaraca. Šaban je nekoliko puta padao u nesvest! Gledao je kako doktori oživljavaju… »
Ispijena, bleda, u crnini: Šabanova udovica van sebe ispred porodične kuće Šaulića

Ispijena, bleda, u crnini: Šabanova udovica van sebe ispred porodične kuće Šaulića

Blic 18.02.2019
Gordana Šaulić, udovica pevača Šabana Šaulića, danas je na kratko izašla ispred porodične kuće, ispijena i bledog lica. Gordana je neutešna nakon smrti muža Šabana Šaulića, koji je juče rano ujutru nastradao u stravičnoj saobraćajnoj… »
Neda ukraden potresena, jeca: "To je prokletstvo, Šaban se mučio"

Neda ukraden potresena, jeca: "To je prokletstvo, Šaban se mučio"

Blic 18.02.2019
U porodičnoj kući Šaulića vlada tuga i neverica. Brojni prijatelji i kolege dolaze kako bi supruzi pevača Šabana Šaulića, Gordani, uputili reči utehe i izjavili saučešće. - Bila sam na putu iz Rogaške kada mi je zet javio da je Šaban… »
Lekari se bore za život šabanovog saputnika: Menadžer u suzama otkriva: "Biće primorani da ga isključe sa aparata"

Lekari se bore za život šabanovog saputnika: Menadžer u suzama otkriva: "Biće primorani da ga isključe sa aparata"

Blic 18.02.2019
U stravičnoj nesreći u Nemačkoj nastradao je Šaban Šaulić, a vozač automobila, muzičar Mirsad Kerić (43), zadobio je teške povrede. Iako su se sinoć pojavile informacije da je Mirsad podlegao povredama, ispostavilo se da je medicinska sestra iz… »
"Iz ove situacije nam nema izlaza": Potresne reči supruge Šabana Šaulića slamaju srce

"Iz ove situacije nam nema izlaza": Potresne reči supruge Šabana Šaulića slamaju srce

Blic 18.02.2019
Supruga pevača Šabana Šaulića, Gordana Šaulić, neutešna je posle smrti svog muža koji je juče ujutru poginuo u saobraćajnoj nesreći. - Nema nam izlaza iz ove situacije - rekla je kratko Gordana Šaulić za "Blic" kroz suze, kada smo je pozvali… »
Osećala sam da će se nešto desiti! Prve reči supruge Šabana Šaulića posle nesreće slamaju srce: Nema nam izlaza iz ove…

Osećala sam da će se nešto desiti! Prve reči supruge Šabana Šaulića posle nesreće slamaju srce: Nema nam izlaza iz ove…

Kurir 18.02.2019
Gordana Šaulić, iako u dubokoj žalosti zbog smrti supruga Šabana Šaulića i kroz jecaje je rekla da je predosetila da će se nešto desiti. "Šta da vam kažem, plačem od juče. Hvala vam na saučešću. Ne mogu da verujem šta se desilo, nema ga… »
Tuga na licima, ćerka ilda gleda u pod: Ispred Šabanove kuće muk, tragična pogibija ih zavila u crno

Tuga na licima, ćerka ilda gleda u pod: Ispred Šabanove kuće muk, tragična pogibija ih zavila u crno

Blic 18.02.2019
Pevač Šaban Šaulić poginuo je u saobraćajnoj nesreći juče ujutru u Nemačkoj kada je u automobil u kom se nalazio udario drugi auto za kojim je upravljao nemački držvljanin koji je bio pod dejstvom alkohola i bez vozačke dozvole. Tuga i bol u… »
Nove vesti: Kada i kako će telo Šabana Šaulića biti dopremljeno u Srbiju

Nove vesti: Kada i kako će telo Šabana Šaulića biti dopremljeno u Srbiju

Blic 18.02.2019
Sin i ćerka tragično nastradalog pevača Šabana Šaulića, Sanela i Mihajlo Šaulić, juče popodne otputovali su u Nemačku kako bi preuzeli telo pokojnog oca, koje bi danas, najkasnije sutra trebalo da bude dopremljeno u Srbiju. Prema saznanjima od… »
Jezive scene: Objavljene nove fotografije sa mesta nesreće u kojoj je poginuo Šaban Šaulić

Jezive scene: Objavljene nove fotografije sa mesta nesreće u kojoj je poginuo Šaban Šaulić

Blic 18.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić poginuo je u saobraćajnoj nesreće u Nemačkoj, u blizini Bilefelda, gde je imao nastup. Legendarni pevač je u kolima bio sa vozačem i kumom, koji su takođe tom prilikom povređeni. Prilikom saobraćajne nesreće… »
Šaban Šaulić nije voleo bahate vozače: "Kad sletim sačeka me neka budala, klinci me voze, pa da se pokažu"

Šaban Šaulić nije voleo bahate vozače: "Kad sletim sačeka me neka budala, klinci me voze, pa da se pokažu"

Blic 18.02.2019
Čuveni pevač narodne muzike, Šaban Šaulić poginuo je juče u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj u okolini Bilefelda, kod mesta Gitersloh. Do saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo Šaban Šaulić došlo je usled sudara dva automobila. Nemački… »
Goca Šaulić sva u crnini, iscrpljena i neutešna: Prva slika Šabanove udovice! Čim je videla pala joj u zagrljaj! (foto)

Goca Šaulić sva u crnini, iscrpljena i neutešna: Prva slika Šabanove udovice! Čim je videla pala joj u zagrljaj! (foto)

Kurir 18.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić poginuo je u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj kada je na automobil u kojem se nalazio pevač svom silinom naleteo automobil za čijim je volanom bio pijani Nemac. Supruga Goca Šaulić je neutešna i još uvek u… »
SAD PEVAŠ I BOG ZNA KAD ĆEŠ I DA LI ĆEŠ PONOVO: Ovako je Šaban Šaulić govorio u poslednjem intervjuu

SAD PEVAŠ I BOG ZNA KAD ĆEŠ I DA LI ĆEŠ PONOVO: Ovako je Šaban Šaulić govorio u poslednjem intervjuu

Svet & Skandal 18.02.2019
Šaban Šaulić rođen je 6. septembra 1951. godine u Šapcu. Bio je pevač, muzičar i producent. U toku bogate karijere u medijima i od publike je dobio nadimak “kralj narodne muzike”. Niko nije ni slutio da će u tragičnoj nesreći zauvek… »
"Moj otac je živ! U kritičnom je stanju": Oglasio se sin Šabanovog muzičara

"Moj otac je živ! U kritičnom je stanju": Oglasio se sin Šabanovog muzičara

Vesti online 18.02.2019
Sin Mirsada Kerića Denis Kerić objavio je na svom profilu na Fejsbuku da je njegov otac živ. "Kuriru" je potvrđeno da je Kerić živ, ali da je u teškom stanju i da se bore za njegov život. - Kako ste svi čuli preko medija, moj tata Mirsad… »
Ovaj gitarista bio je šabanov veliki prijatelj sa Dunava, a ovo je čuvena šabanova uvala! Pevač je uvek pecao na istom…

Ovaj gitarista bio je šabanov veliki prijatelj sa Dunava, a ovo je čuvena šabanova uvala! Pevač je uvek pecao na istom…

Kurir 18.02.2019
Šaban Šaulić poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Bifild-Butersloh, u noći između subote na nedelju (16. na 17. februar). Trgična vest nema koga nije pogodila. Nikola Vranjković, gitarista benda Blockout, oprostio se od svog velikog… »
"Hej živote umoran sam": Šaban Šaulić otpevao je i najlepše i najtužnije pesme, a u jednoj pevao je i o smrti

"Hej živote umoran sam": Šaban Šaulić otpevao je i najlepše i najtužnije pesme, a u jednoj pevao je i o smrti

Blic 18.02.2019
Šaban Šaulić nastradao je jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj. Kako saznajemo, nesreća se dogodila u gradu Bilefeldu, u severozapadnom delu Nemačke, a Šaban je tamo imao nastup. Porodica Šabana Šaulića oglasila se nakon stravične… »
Mirsad Kerić ipak živ, medicinska sestra pogrešila

Mirsad Kerić ipak živ, medicinska sestra pogrešila

Radio 021 18.02.2019
Sin muzičara Mirsada Kerića, Denis Kerić, objavio je na svom Fejsbuk nalogu da mu je otac ipak živ i da je informacija iz bolnice u Nemačkoj bila pogrešna. Mirsad je bio za volanom "seata" u kom je stradao Šaban Šaulić kada je na njih u nedelju… »
Najteža je muška suza! Bosanac se rasplakao uživo u emisiji: Nije mogao da zaustavi suze, reč mu zastala u grlu, a onda…

Najteža je muška suza! Bosanac se rasplakao uživo u emisiji: Nije mogao da zaustavi suze, reč mu zastala u grlu, a onda…

Kurir 18.02.2019
Pevač narodne muzike Šaban Šaulić poginuo je jutros u stravičnoj saobraćajnoj nesreći do koje je došlo tako što je pijani vozač udario od pozadi auto u kome je bio Šaulić, a kolege su još u neverici. Bosanac, Neda Ukraden i Merima Njegomir… »
Poslednji snimak Šabana Šaulića tri sata pred smrt: Posle ovih pesama je kralj narodne muzike otišao u legendu (video)

Poslednji snimak Šabana Šaulića tri sata pred smrt: Posle ovih pesama je kralj narodne muzike otišao u legendu (video)

Press 18.02.2019
Kralj narodne muzike napustio nas je u 68. godini života. Svet je ostao bez kralja narodne muzike. Šaban Šaulić je poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj, koju je doživeo posle nastupa u Bilefeldu u klubu Farinda. On je nastupao sa… »
Šabanov vozač ipak živ, medicinska sestra pogrešila

Šabanov vozač ipak živ, medicinska sestra pogrešila

RTV 18.02.2019
BEOGRAD - Sin muzičara Mirsada Kerića, Denis Kerić, objavio je na svom Fejsbuk nalogu da mu je otac ipak živ i da je informacija iz bolnice u Nemačkoj bila pogrešna. Mirsad je bio za volanom "seata" u kom je stradao Šaban Šaulić kada je na njih u… »
Šaulićev kum: Šaban je tog dana stalno nekud žurio

Šaulićev kum: Šaban je tog dana stalno nekud žurio

Dnevnik 18.02.2019
Šabanov kum Slobodan Bobana Stojadinović, koji je tokom stravične nesreće u Seatu sedio neposredno iza Šabana Šaulića za Blic je iz bolničke postelje, za koju su ga prikovale teške povrede, ispričao šta se događalo u tim kobnim minutima. "Do… »
Menadžer negira da je preminuo Mirsad Kerić, koji je bio sa Šaulićem u automobilu

Menadžer negira da je preminuo Mirsad Kerić, koji je bio sa Šaulićem u automobilu

RTS 18.02.2019
Muzičar Mirsad Kerić, koji se nalazio u automobilu sa Šabanom Šaulićem tokom saobraćajne nesreće, bori se za život u bolnici u Nemačkoj, napisao je na Fejsbuku Sabit Dervišević, Šaulićev menadžer. Mediji u Srbiji i regionu preneli su… »
Menadžer negira da je preminuo Mirsad Kerić: Pogrešne informacije iz bolnice

Menadžer negira da je preminuo Mirsad Kerić: Pogrešne informacije iz bolnice

N1 Info 18.02.2019
Muzičar Mirsad Kerić, koji se nalazio u automobilu sa Šabanom Šaulićem tokom saobraćajne nesreće, bori se za život u bolnici u Nemačkoj, napisao je na Fejsbuku Sabit Dervišević, Šaulićev menadžer. Mediji u Srbiji i regionu preneli su… »
Ovo je ogroman gubitak za sve nas! Haris Džinović otkazao koncert zbog smrti Šabana Šaulića: Vest o pogibiji odjeknula i…

Ovo je ogroman gubitak za sve nas! Haris Džinović otkazao koncert zbog smrti Šabana Šaulića: Vest o pogibiji odjeknula i…

Kurir 18.02.2019
Šaban Šaulić poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Bifild-Butersloh, u noći između subote na nedelju (16. na 17. februar). Trgična vest odjeknula je i do Amerike, u Čikago, gde je njegov prijatelj i kolega Haris Džinović trebalo da… »
Kuća šabana šaulića zavijena je u crno samo 4 dana pred veliko porodično slavlje! Niko nije ni slutio šta će ih…

Kuća šabana šaulića zavijena je u crno samo 4 dana pred veliko porodično slavlje! Niko nije ni slutio šta će ih…

Kurir 18.02.2019
Porodica Šaulić nije ni slutila da će nekoliko dana pre velikog slavlja koje su pripremali njihov dom biti zavijen u crno. Naime, Šaban Šaulić je ovog četvrtka, 21. februara, trebalo da sa porodicom obeleži rođendan starije ćerke Sanele. Šaban… »
Šaban Šaulić poginuo u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj

Šaban Šaulić poginuo u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj

Politika 18.02.2019
Pevač narodne muzike Šaban Šaulić podlegao je povredama koje je zadobio u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj, javljaju beogradski mediji. Bio je jedan od najpoznatijih pevača narodne muzike, prenosi Tanjug. Šaulić je posle udesa prebačen u bolnicu… »
Preminuo Mirsad Kerić, muzičar koji je bio u automobilu sa Šabanom Šaulićem

Preminuo Mirsad Kerić, muzičar koji je bio u automobilu sa Šabanom Šaulićem

SEEbiz 18.02.2019
BEOGRAD - Muzičar Mirsad Kerić, koji se nalazio u automobilu sa pevačem Šabanom Šaulićem tokom saobraćajne nesreće, preminuo je u bolnici u Nemačkoj, potvrdio je za Avaz Sabit Dervišević, menadžer Šaulića, a preneo RTS. Dervišević je rekao… »
SAD pevaš i bog zna kad ćeš i da li ćeš ponovo: Ovako je Šaban Šaulić govorio u poslednjem intervjuu

SAD pevaš i bog zna kad ćeš i da li ćeš ponovo: Ovako je Šaban Šaulić govorio u poslednjem intervjuu

Kurir 18.02.2019
Šaban Šaulić rođen je 6. septembra 1951. godine u Šapcu. Bio je pevač, muzičar i producent. U toku bogate karijere u medijima i od publike je dobio nadimak “kralj narodne muzike”. Niko nije ni slutio da će u tragičnoj nesreći zauvek… »
Šaban je pre nesreće bio čudan i nervozan, svaki čas je gledao na sat! Nešto ga je vuklo: Pevačev kum iz auta smrti…

Šaban je pre nesreće bio čudan i nervozan, svaki čas je gledao na sat! Nešto ga je vuklo: Pevačev kum iz auta smrti…

Kurir 18.02.2019
U rano nedeljno jutro na autoputu A2 u blizini grada Bilefelda, na zapadu Nemačke, spasioci su iz smrskanog "seata" izvukli tela trojice teško povređenih muškaraca. Reč je o Šabanovom kumu Slobodanu Bobanu Stojadinoviću, koji je tokom stravične… »
"Šaban je bio čudan i nervozan, kao da ga je nesreća vukla": Jedini preživeli iz automobila smrti otkrio detalje o…

"Šaban je bio čudan i nervozan, kao da ga je nesreća vukla": Jedini preživeli iz automobila smrti otkrio detalje o…

Blic 18.02.2019
U rano nedeljno jutro na autoputu A2 u blizini grada Bilefelda, na zapadu Nemačke, spasioci su iz smrskanog “seata” izvukli tela trojice teško povredjenih muškaraca. Od njih, samo će jedan preživeti da ispriča potresnu priču o tragičnoj… »
Preminuo i muzičar koji je vozio pevača: Počivaj u miru i čuvaj nam Šabana

Preminuo i muzičar koji je vozio pevača: Počivaj u miru i čuvaj nam Šabana

Večernje novosti 18.02.2019
U stravičnoj nesreći u Nemačkoj nastradao je Šaban Šaulić, a preminuo je i vozač, muzičar Mirsad Kerić (43). U stravičnoj nesreći u Nemačkoj nastradao je Šaban Šaulić, a preminuo je i vozač, muzičar Mirsad Kerić (43). Naime, zajedno sa… »
Šabanova deca Sanela i Mihajlo još ne mogu da vide oca

Šabanova deca Sanela i Mihajlo još ne mogu da vide oca

Tračara 18.02.2019
Samo nekoliko sati nakon vesti o pogibiji Šabana Šaulića, njegovi naslednici Sanela i Mihajlo Šaulić napustili su porodični dom na Dedinju, koji je bio premali da primi sve one koji su došli da im izjave saučešće i pruže reči utehe, i uputili… »
Sanela i Mihajlo Šaulić stigli u Nemačku: Nisu im dozvolili da vide telo pokojnog Šabana jer još uvek traje uviđaj

Sanela i Mihajlo Šaulić stigli u Nemačku: Nisu im dozvolili da vide telo pokojnog Šabana jer još uvek traje uviđaj

Blic 17.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić poginuo je jutros u stravičnoj saobraćajnoj nesreći, a njegovi naslednici Sanela i Mihajlo zaputili su se u Nemačku u kojoj je folker imao udes. Porodica Šabana Šaulića oglasila se nakon stravične nesreće… »
"Šetao sam Beogradom sav ponosan": Šaban je karijeru počeo kod strica u kafani, a ovu pretnju je uvek prepričavao (video)

"Šetao sam Beogradom sav ponosan": Šaban je karijeru počeo kod strica u kafani, a ovu pretnju je uvek prepričavao (video)

Blic 17.02.2019
Šaban Šaulić tragično je izgubio život u teškoj saobraćajki koju je doživeo jutros u Nemačkoj. Folker je u više navrata isticao da je karijeru započeo zbog stričeve pretnje, a zbog čega je imao probleme sa devojkama, kao i kako jeupoznao… »
Novi detalji stravične nesreće: Auto u kojem je bio Šaban Šaulić morao da se zaustavi, a pijani vozač jurcao putem

Novi detalji stravične nesreće: Auto u kojem je bio Šaban Šaulić morao da se zaustavi, a pijani vozač jurcao putem

Blic 17.02.2019
Pevač narodne muzike Šaban Šaulić poginuo je jutros u stravičnoj saobraćajnoj nesreći do koje je došlo tako što je pijani vozač udario od pozadi auto u kome je bio Šaulić. Porodica Šabana Šaulića oglasila se nakon stravične nesreće… »
Šaban Šaulić nije imao šanse: Kako je došlo do stravične nesreće: Pevačev auto usporio zbog gužve, pijani vozač zadao…

Šaban Šaulić nije imao šanse: Kako je došlo do stravične nesreće: Pevačev auto usporio zbog gužve, pijani vozač zadao…

Blic 17.02.2019
Do stravične saobraćajne nesreće u kojoj je nastradao pevač Šaban Šaulić a u kojoj su povređene još četiri osobe došlo je kada je "seat" u kom se nalazio pevač počeo da usporava zbog gužve, usled čega je na njega od pozadi naletela "mazda"… »
Haris otkazao večerašnji koncert: Pevač teško podneo vest o smrti Šabana Šaulića: "Ovo je ogroman gubitak, svim srcem…

Haris otkazao večerašnji koncert: Pevač teško podneo vest o smrti Šabana Šaulića: "Ovo je ogroman gubitak, svim srcem…

Blic 17.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić nastradao je rano jutros, a zbog ove tragedije njegov prijatelj i kolega Haris Džinović otkazao je večerašnji koncert u Čikagu. Porodica Šabana Šaulića oglasila se nakon stravične nesreće zajedničkim… »
Deca Šabana Šaulića stigla u Nemačku: Ne daju im da vide telo svoga oca, moraju da čekaju do sutra

Deca Šabana Šaulića stigla u Nemačku: Ne daju im da vide telo svoga oca, moraju da čekaju do sutra

Večernje novosti 17.02.2019
Kako je ispričala članica porodice Šaulić, sahrana folk pevača u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu ne očekuje se pre petka, subote. Nakon vesti da je kralj narodne muzike Šaban Šaulić poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći… »
"Zagrli mog tatu za mene": Šaban Šaulić i Sinan su bili veliki prijatelji, a reči Sakićeve ćerke o smrti pevača će vas…

"Zagrli mog tatu za mene": Šaban Šaulić i Sinan su bili veliki prijatelji, a reči Sakićeve ćerke o smrti pevača će vas…

Blic 17.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić nastradao je jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj, a brojne osobe koje su ga volele opraštaju se putem društvenih mreža. Porodica Šabana Šaulića oglasila se nakon stravične nesreće zajedničkim… »
Najlepša sećanja i anegdote: Šaban Šaulić je odrastao u Šapcu, a prijatelj iz detinjstva prepričao njihove dane u kafani…

Najlepša sećanja i anegdote: Šaban Šaulić je odrastao u Šapcu, a prijatelj iz detinjstva prepričao njihove dane u kafani…

Blic 17.02.2019
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić nastradao je u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj, a do ovog stravičnog događaja je došlo kada se automobil marke "mazda" zakucao sa automobilom u kojem se nalazio pevač zajedno sa svojm kumom. Porodica… »

Vesti dana »