Povezane vesti

Đilas optužuje MMF za saučesništvo u uništenju Srbije

Đilas optužuje MMF za saučesništvo u uništenju Srbije

Glas Amerike 18.02.2019
Jedan od lidera opozicionog Saveza za Srbiju Dragan Đilas ocenio je da je Srbija poštovanjem preporuka Međunarodnog monetarnog fonda postala zemlja u kojoj vlada siromaštvo, a kao osnovni model razvoja Srbije on se zalažio za "državni kapitalizam… »
Đilas: MMF je saučesnik Vučića u uništavanju Srbije!

Đilas: MMF je saučesnik Vučića u uništavanju Srbije!

Pravda 18.02.2019
Pisao sam pre četiri meseca šefu delegacije Međunarodnog monetarnog fonda u Srbiji kada je pohvalio prodaju PKB-a i RTB BOR i ekonomska „dostignuća“ srpskih vlasti. Piše: Dragan Đilas Odgovor od g. Rufa nisam dobio, ali sam dobio napade od… »
Đilas: Srbiju je MMF učinio siromašnom zemljom

Đilas: Srbiju je MMF učinio siromašnom zemljom

Nova ekonomija 18.02.2019
Jedan od lidera Saveza za Srbiju Dragan Đilas ocenio je da je Srbija uz poštovanje preporuka Medjunarodnog monetarnog fonda (MMF) postala zemlja u kojoj vlada siromaštvo i poručio da nikada neće podržati odluku vlade da problem deficita rešava… »
Đilas: MMF je saučesnik Vučića u ekonomskom uništavanju Srbije

Đilas: MMF je saučesnik Vučića u ekonomskom uništavanju Srbije

SEEbiz 18.02.2019
BEOGRAD - Pisao sam pre četiri meseca šefu delegacije Međunarodnog monetarnog fonda u Srbiji kada je pohvalio prodaju PKB-a i RTB BOR i ekonomska „dostignuća" srpskih vlasti. Odgovor od g. Roofa nisam dobio, ali sam dobio napade od vlasti i… »
Đilas: Srbija postala zemlja u kojoj vlada siromaštvo, Vučić otima od građana

Đilas: Srbija postala zemlja u kojoj vlada siromaštvo, Vučić otima od građana

N1 Info 18.02.2019
Jedan od lidera Saveza za Srbiju Dragan Đilas ocenio je da je Srbija uz poštovanje preporuka Međunarodnog monetarnog fonda (MMF) postala zemlja u kojoj vlada siromaštvo i poručio da nikada neće podržati odluku vlade da problem deficita rešava… »

Vesti dana »