Povezane vesti
Zatvorenici stupili u štrajk glađu prvi put u Saudijskoj Arabiji
Danas 18.02.2019
Tviter nalog grupe aktivista Zatvorenici savesti (@m3takl) otkriva da je dr. Abdulah al-Hamid, zatvorenik u Saudijskoj Arabiji, stupio u štrajk glađu u nedelju u znak protesta protiv hapšenja i zlostavljanja kojem je izložen zajedno s jednim brojem… »
Prvi put u S. Arabiji: Zatvorenici stupili u štrajk glađu
Al Jazeera 18.02.2019
Twitter nalog @m3takl navodi da je jedan broj učenjaka stupio u štrajk glađu zajedno s borcem za ljudska prava Abdullahom al-Hamidom. Twitter-nalog grupe aktivista Zatvorenici savjesti (@m3takl) otkriva da je dr. Abdullah al-Hamid, zatvorenik u… »
Vesti dana »

Advokat studenta FTN-a: Bogdan će biti prebačen u bolnicu Centralnog zatvora u Beogradu, u toku žalba na pritvor
Danas pre 2 minutajoš 41 povezana

Krivična prijava protiv osumnjičenog za bacanje bombe na kuću u Rumenki
Politika pre 37 minutajoš 31 povezana

Na protest poljoprivrednika u Novom Sadu ispred suda došao i provokator: Ubrzo stigla i Hitna pomoć
Pravda pre 2 satajoš 17 povezanih

Srbin ubio ženu i teško ranio ćerku: Horor u Beču: Policija u stanu zatekla jeziv prizor, počinalac presudio sebi u automobilu
Blic pre 2 minutajoš 19 povezanih