Povezane vesti

Keba o tragičnoj smrti šabana šaulića: Bilo bi mi lakše da ga nisam video par sati pre nesreće (video)

Keba o tragičnoj smrti šabana šaulića: Bilo bi mi lakše da ga nisam video par sati pre nesreće (video)

Večernje novosti 19.02.2019
Čuveni pevač Dragan Kojić Keba u šoku je posle saznanja da je njegov kolega Šaban Šaulić poginuo u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u nedelju u Nemačkoj. Čuveni pevač Dragan Kojić Keba u šoku je posle saznanja da je njegov kolega… »
Uvek nasmejani Keba potonuo od kako je čuo za smrt šabana Šaulića: Kojić stigao na Dedinje ubijen bolom, gutao knedle i…

Uvek nasmejani Keba potonuo od kako je čuo za smrt šabana Šaulića: Kojić stigao na Dedinje ubijen bolom, gutao knedle i…

Kurir 19.02.2019
Dragan Kojić Keba jako teško je podneo gubitak prijatelja i kolege Šaban Šaulića, a vest o njegovoj smrti dočekala ga je na aerodromu. Pevač nije mogao da sakrije tugu i bes koji su se pomešali u tom trenutku bespomoći i žaljenja kada je saznao… »
Neda Ukraden i Bosanac se rasplakali u programu uživo dok su se opraštali od velikog Šabana Šaulića

Neda Ukraden i Bosanac se rasplakali u programu uživo dok su se opraštali od velikog Šabana Šaulića

Press 19.02.2019
Jedinstveni Šaban Šaulić, kralj narodne muzike, u nedelju je izgubio život u 68. godini, u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj, na putu do aerodroma. Ovaj gubitak potresao je sve njegove kolege, a o neponovljivom Šabanu danas su u Jutarnjem… »
Znamo sve njegove hitove, a nismo imali pojma da su u rodu! Ovaj poznati folker je brat Šabana Šaulića! Bio mu je sve u…

Znamo sve njegove hitove, a nismo imali pojma da su u rodu! Ovaj poznati folker je brat Šabana Šaulića! Bio mu je sve u…

Kurir 19.02.2019
Vest da je kralj narodne muzike Šaban Šaulić nastradao u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj Hasan Dudić je teško podneo, budući da su njih dvojica braća od sestara. Hasan je drugi dan došao u porodičnu kuću Šaulića da izjavi saučešće i kroz… »
Dačić otkrio kako su izgledali poslednji dramatični trenuci Šabanovog života

Dačić otkrio kako su izgledali poslednji dramatični trenuci Šabanovog života

Sputnik 19.02.2019
Pevač Šaban Šaulić je nakon saobraćajne nesreće izašao iz kola bez tragova povreda, bio je loše ali je bio svestan, najnovije su informacije o stravičnoj nesreći koja se dogodila u Nemačkoj kada je nastradao srpski kralj narodne muzike… »
Sanjao sam ga tu noć kad je nastradao Hasan Dudić pod lekovima, ne može da se pomiri sa Šabanovom smrću: Nisam mogao da…

Sanjao sam ga tu noć kad je nastradao Hasan Dudić pod lekovima, ne može da se pomiri sa Šabanovom smrću: Nisam mogao da…

Kurir 19.02.2019
Vest da je kralj narodne muzike Šaban Šaulić nastradao u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj Hasan Dudić je teško podneo, a kako navodi, nakon što mu sedativi nisu pomogli, intervenisala je i Hitna pomoć. - Šaban je bio moj brat, moja i njegova… »

Vesti dana »