Povezane vesti

Koka-kola kupila Bambi (AUDIO)

Koka-kola kupila Bambi (AUDIO)

RTV 19.02.2019
BEOGRAD - Generalni direktor Holding kompanije "Moji brendovi" Andrej Jovanović izjavio je za Blic da je činjenica da je "Koka-kola" kupila "Bambi" dokaz ne samo uspeha rada te kompanije već i snage domaćih brendova u njenom okviru. Upitan šta… »
Andrej Jovanović, direktor "mojih brendova" za "Blic": "Koka-kola" je kupila "Bambi", to je dokaz našeg rada

Andrej Jovanović, direktor "mojih brendova" za "Blic": "Koka-kola" je kupila "Bambi", to je dokaz našeg rada

Blic 19.02.2019
Investicioni fond "Mid Evropa partners" prodao je "Bambi" za 260 miliona evra kompaniji "Koka-Kola", potvrdio je u u ekskluzivnom razgovoru za "Blic" Andrej Jovanović, jedan od partnera tog fonda i generalni direktor holding kompanije "Moji brendovi". -… »
Koka kola kupila "Bambi": Otišla "Plazma", za njom ide i "Knjaz"?

Koka kola kupila "Bambi": Otišla "Plazma", za njom ide i "Knjaz"?

Večernje novosti 19.02.2019
Kompanija "Koka-Kola" HBC AG kupila srpski konditorski gigant "Bambi" iz Požarevca za 260 miliona evra. Fabriku vode trebalo bi da preuzme centrala iz Atlante. PLAZMA keks više nije u srpskim rukama! Kompanija "Koka-kola" HBC AG, sa adresom u Grčkoj… »
Andrej Jovanović: Jednu firmu prodao Pepsiju, drugu Koka-Koli

Andrej Jovanović: Jednu firmu prodao Pepsiju, drugu Koka-Koli

Danas 18.02.2019
Američki gigant kupio Bambi za 260 miliona evra Kompanija Koka-Kola odlučila je da za 260 miliona evra kupi Bambi od investicionog fonda Mid Europa partners i kompanije Moji brendovi, nepune četiri godine od kada su oni od Salforda osim požarevačke… »

Vesti dana »