Povezane vesti

„Koka-Kola” preuzima „Bambi” za 260 miliona evra

„Koka-Kola” preuzima „Bambi” za 260 miliona evra

Politika 19.02.2019
Pozicija „Koka-Kole” na 28 tržišta biće snažna podršku za nastavak ekspanzije kompanije, izjavio generalni direktor „Bambija” Dragan Stajković. Kompanija „Koka-Kola” HBC AG započela je proces akvizicije vodeće domaće konditorske… »
"Koka kola" zainteresovana i za "Knjaz Miloš"

"Koka kola" zainteresovana i za "Knjaz Miloš"

Radio 021 19.02.2019
Direktor "Mojih brendova" Andrej Jovanović izjavio je da je kompanija "Koka kola" zainteresovana i za kupovinu "Knjaza Miloša", prenose Večernje novosti. U okviru "Mojih brendova", posluju kompanije "Imlek" i "Knjaz Miloš", kao i "Bambi" koji bi… »
Coca-Cola zainteresovana i za Knjaz Miloš

Coca-Cola zainteresovana i za Knjaz Miloš

PC Press 19.02.2019
Prodaja proizvođača čuvenog srpskog Plazma keksa kompaniji Coca-Cola HBC izgleda neće biti i jedina poslovna saradnja sa kompanijom Moji brendovi, u čijem je vlasništvu bio Bambi. Direktor Mojih brendova, Andrej Jovanović izjavio je da je kompanija… »
“Plazma” u “Kosta kofi” kafeterijima?

“Plazma” u “Kosta kofi” kafeterijima?

Nova ekonomija 19.02.2019
Čuveni plazma keks mogao bi se naći na tacnama uz kafu u svetskom lancu kafeterija "Kosta kofi” nakon što je Koka-Kola kupila proizvođača plazma keksa konditorsku kompaniju Bambi za 260 miliona evra, piše Blic. Koka-Kola je nedavno kupila "Kosta… »
Koka-Kola zainteresovana i za kupovinu Knjaz Miloša

Koka-Kola zainteresovana i za kupovinu Knjaz Miloša

Nova ekonomija 19.02.2019
Direktor Mojih brendova Andrej Jovanović izjavio je da je kompanija Koka–Kola zainteresovana i za kupovinu Knjaz Miloša. Za tu kupovinu čeka se odobrenje Komisije za zaštitu konkurencije. Kako Večernje novosti prenose, u poslovnim krugovima se… »
"Koka kola" zainteresovana i za "Knjaz Miloš"

"Koka kola" zainteresovana i za "Knjaz Miloš"

N1 Info 19.02.2019
Direktor "Mojih brendova" Andrej Jovanović izjavio je da je kompanija "Koka kola" zainteresovana i za kupovinu "Knjaza Miloša", prenose Večernje novosti. U okviru "Mojih brendova", posluju kompanije "Imlek" i "Knjaz Miloš", kao i "Bambi" koji bi… »
Novosti: Koka-Kola zainteresovana i za Knaz Miloš

Novosti: Koka-Kola zainteresovana i za Knaz Miloš

Novi magazin 19.02.2019
Direktor "Mojih brendova" Andrej Jovanović izjavio je da je kompanija Koka-Kola zainteresovana i za kupovinu "Knjaz Miloša", prenose današnje Večernje novosti. U okviru "Mojih brendova", posluju kompanije Imlek i "Knjaz Miloš", kao i Bambi, koji je… »

Vesti dana »