Povezane vesti

Dačić: Razgraničenje zvanični predlog Srbije za Kosovo

Dačić: Razgraničenje zvanični predlog Srbije za Kosovo

Slobodna Evropa 19.02.2019
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da je zavnični predlog Srbije kada je reč o rešavanju pitanja Kosova u dijalogu - "razgraničenje". Dačić je posle skupa "Svet u previranju i budućnost Evrope i Balkana"… »
Dačić o smrti Ranka Panića: Kao ministar policije bio sam neobavešten

Dačić o smrti Ranka Panića: Kao ministar policije bio sam neobavešten

N1 Info 19.02.2019
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić je, gostujući na televiziji Hepi, optužio Demokratsku stranku da je opstruisala istragu o Ranku Paniću koji je, kako se sumnja, umro od posledica prebijanja od strane policije tokom mitinga SRS 2008. u znak… »
"DS uticala na istragu o ubistvu Ranka Panića"

"DS uticala na istragu o ubistvu Ranka Panića"

Mondo 19.02.2019
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je policija svojevremeno dobijala naloge od DS kad je reč o istrazi ubistva Ranka Panića, tokom protesta "Kosovo je Srbija" 2008. godine. Foto: Tanjug/Sava Radovanović Na pitanje novinara ko… »
Dačić: Nisam imao uvid u podatke o smrti Ranka Panića

Dačić: Nisam imao uvid u podatke o smrti Ranka Panića

Danas 19.02.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da 2008. godine, kada je bio ministar unutrašnjih poslova, nije imao uvid u podatke o smrti člana Srpske radikalne stranke Ranka Panića. Panić je umro posle demonstracija organizovanih… »
Dačić: Razgraničenje zvanična pozicija Srbije

Dačić: Razgraničenje zvanična pozicija Srbije

Novi magazin 19.02.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je danas u Beogradu da je razgraničenje zvanična pozicija Srbije u dijalogu s Prištinom ali da ne može da govori o tome jer se o razganičenju nije razgovaralo. Dačić je novinarima rekao da bi… »
Vučić o dačićevoj izjavi o Kosovu: To sam rekao još pre godinu dana!

Vučić o dačićevoj izjavi o Kosovu: To sam rekao još pre godinu dana!

Kurir 19.02.2019
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom reči ministra spoljnih poslova Ivice Dačića da je da je zvanični predlog Srbije kada je reč o rešavanju pitanja KiM u dijalogu razgraničenje, da je on o tome govorio još pre godinu dana. "Sad… »
Dačić: Pozicija Beograda u pregovorima je - razgraničenje

Dačić: Pozicija Beograda u pregovorima je - razgraničenje

RTV 19.02.2019
BEOGRAD - Predlog Beograda u pregovorima sa Prištinom je ideja o razgraničenju, rekao je ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Dačić je na pitanje novinara da li je zvanična pozicija Beograda za rešavanje kosovskog pitanja - da se razgovara o… »

Vesti dana »