Povezane vesti

Đilas: Nećemo izaći ni na redovne izbore ako se ništa ne promeni do tada

Đilas: Nećemo izaći ni na redovne izbore ako se ništa ne promeni do tada

N1 Info 19.02.2019
"Nećemo izaći na vanredne izbore, nećemo ni na redovne ako se ništa ne promeni. Vi šest godina vršite pritisak, kriminalizujete državu i onda kažete izbori. To nije tema za nas, kao ni za građane koji protestuju, već kako da se vrate… »
Đilas: Izbori za nas nisu tema

Đilas: Izbori za nas nisu tema

RTV 19.02.2019
BEOGRAD - Jedan od lidera opozicionog Saveza za Srbiju (SzS) Dragan Đilas kazao je da izbori u Srbiji u ovom momentu nisu tema za opoziciju, i da bez uslova koji će, kako je kazao, omogućiti fer i poštene izbore, opozicija na njih neće izlaziti. "Mi… »
Đilas: Sistem aktuelne vlasti se raspada na svim poljima

Đilas: Sistem aktuelne vlasti se raspada na svim poljima

Beta 19.02.2019
Jedan od lidera Saveza za Srbiju (SzS) Draga Djilas izjavio je večeras da se sistem aktuelne vlasti "raspada na svim poljima" i da predsednik Srbije Aleksandar Vučić neće još dugo vladati. "Ova vlast se ruši, ja to znam, vidim, ne samo zbog protesta… »
Vučić: Građani će uskoro odlučivati na izborima ko će biti na vlasti, a ko u opoziciji

Vučić: Građani će uskoro odlučivati na izborima ko će biti na vlasti, a ko u opoziciji

Glas Zapadne Srbije 19.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će građani uskoro na izborima odlučivati o tome ko će biti na vlasti, a ko u opoziciji. Upitan o sastanku jednog od lidera Saveza za Srbiju Dragana Đilasa i premijera Makedonije Zorana Zaeva… »
Vučić: Priština neće ukinuti takse, može se očekivati pogoršanje situacije

Vučić: Priština neće ukinuti takse, može se očekivati pogoršanje situacije

Danas 19.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je jasno da Priština neće ukinuti takse na srpske proizvode u skorijem periodu i da se može očekivati pogoršanje situacije, ali da će se Srbija boriti da sačuva mir, stabilnost i nacionalne… »

Vesti dana »