Povezane vesti
Dug "Spensa" Grad pretvara u trajni ulog
NoviSad.com 19.02.2019
Novi Sad - Pretvaranje duga JP Sportski i poslovni centar "Vojvodina" u trajni ulog Grada Novog Sada u kapital ovog preduzeća, tema je o kojoj će odbornici u Skupštini grada raspravljati na sutrašnjoj sednici. "Spens" zbog neizmerenih javnih prihoda, u… »
Grad pretvara dug Spensa od pola milijarde u trajni ulog, nove ideje za objekat
Radio 021 19.02.2019
Odbornici u Skupštini grada raspravljaće sutra na sednici, o pretvaranju duga JP Sportski i poslovni centar "Vojvodina", većeg od pola milijarde dinara, u trajni ulog Grada Novog Sada u kapital ovog preduzeća. Vladajuća većina dostavila je predlog prema… »
Konverzija dugovanja Spensa u trajni ulog Grada
Dnevnik 19.02.2019
Na sednici Saveta za budžet i finansije razmatran je i većinom glasova prihvaćen Predlog odluke o konverziji potraživanja Grada Novog Sada u trajni ulog Grada Novog Sada u kapital Javnog preduzeća „Sportski i poslovni centar Vojvodina“ Novi Sad. Kako je… »
Vesti dana »
Marta Kos: Velika zabrinutost Brisela zbog koraka vlasti u Srbiji da suzbije nezavisno sudstvo
Nedeljnik pre 4 satijoš 29 povezanih
Užas kod Aleksinca: Osumnjičena otrovala pse pa ih bacila u bunar - sledi krivična prijava
Euronews pre 2 satajoš 38 povezanih
„Poker“ Liverpula za četvrtfinale, Bajern i Atletiko odradili posao
Sputnik pre 22 minutajoš 37 povezanih
Gori Persijski zaliv: Iran napao energetska postrojenja u više zemalja (video)
Mondo pre 52 minutajoš 79 povezanih
"Osmeh Vojvodine" u brojkama: 186 kilometara asfalta, 12 petlji i 46 mostova spojiće Bački Breg i Srpsku Crnju (foto)
Blic pre 7 satijoš 30 povezanih



