Povezane vesti
Rusija zabranila vojnicima korištenje pametnih telefona
Al Jazeera 19.02.2019
Parlament je odlučio vojnicima, zbog bojazni od špijunaže, zabraniti korištenje pametnih telefona. Ruski parlament u utorak je izglasao zakonski amandman koji vojnicima, zbog bojazni od špijunaže, brani korištenje pametnih telefona. Ruskom vojnom osoblju… »
Mobilni njet, neprijatelj sluša: Ruski parlament usvojio zakon kojim se vojnicima zabranjuje upotreba pametnih telefona
Kurir 19.02.2019
Ruski parlament je danas izglasao zakonski amandman koji vojnicima, zbog bojazni od špijunaže, zabranjuje korištenje pametnih telefona. Ruskom vojnom osoblju takođe je zabranjeno stavljanje svih informacija na internet koje se tiču njihovih aktivnosti… »
Ruskim vojnicima zabranjeno da koriste pametne telefone
N1 Info 19.02.2019
Ruski parlament je izglasao zakonski amandman koji vojnicima, zbog bojazni od špijunaže, brani korišćenje pametnih telefona. Ruskom vojnom osoblju takođe je zabranjeno stavljanje svih informacija na internet koje se tiču njihovih aktivnosti, saopštio je… »
Vesti dana »

Narodna skupština RS: 25. oktobra referendum o presudi Dodiku i odluci CIK-a da mu oduzme mandat
Danas pre 54 minutajoš 5 povezanih

Protestna okupljanja: Demonstranti kod Vukovog spomenika, studenti iz Niša i Beograda u poseti Pirotu (foto/video)
Blic pre 29 minutajoš 1 povezana

Odbijanje kandidata Srpske liste i Srpske demokratije: Ko od Srba može da učestvuje na izborima na Kosovu?
Danas pre 2 satajoš 1 povezana