Povezane vesti
Kanabis – droga ili lijek?
Al Jazeera 19.02.2019
Na nivou Evropske unije ni do danas ne postoji usklađenost ni za medicinsku ni za rekreacijsku upotrebu kanabisa. Sredinom ovog mjeseca zastupnici u Evropskom parlamentu (EP) podržali su rezoluciju o upotrebi kanabisa (indijska konoplja) u medicinske… »
Kako EU planira da spreči zloupotrebu kanabisa
Danas 19.02.2019
Sredinom ovog meseca zastupnici Evropskog parlamenta (EP) podržali su rezoluciju o upotrebi kanabisa (indijska konoplja) u medicinske svrhe i pozvali Evropsku komisiju i nacionalne vlasti da konačno jasno utvrde šta je ‘medicinski kanabis’, da se spreči… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Nafta ponovo dostigla cenu od 100 dolara po barelu, Pezeškijan traži reparacije za okončanje rata (FOTO)
Insajder pre 1 satjoš 37 povezanih
"Nema mesta kao što je teniski raj": Novak se oglasio posle bolnog poraza, obratio se Drejperu - reagovao čuveni Brazilac
Nova pre 1 satjoš 85 povezanih
NIS podneo zahtev OFAK-u za izdavanje nove posebne licence za rad
Radio sto plus pre 34 minutajoš 17 povezanih




