Povezane vesti

Dodik novom ambasadoru SAD: Imaćemo vremena da objasnimo sva pitanja

Dodik novom ambasadoru SAD: Imaćemo vremena da objasnimo sva pitanja

Vesti online 19.02.2019
U Bosni i Hercegovini ne postoji konsenzus o članstvu u NATO-u, izjavio je predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik prilikom prijema novog ambasadora SAD u toj državi, Erika Džordža Nelsona. - Što se tiče NATO-a, mi smo opredeljeni za… »
Dodik: U BiH nema konsenzusa oko NATO-a, visoki predstavnik se predugo zadržao

Dodik: U BiH nema konsenzusa oko NATO-a, visoki predstavnik se predugo zadržao

Večernje novosti 19.02.2019
U Bosni i Hercegovini ne postoji konsenzus o članstvu u NATO savezu, izjavio je predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. U Bosni i Hercegovini ne postoji konsenzus o članstvu u NATO savezu, izjavio je predsedavajući Predsedništva BiH Milorad… »
Dodik novom ambasadoru SAD: Imaćemo vremena da objasnimo sva pitanja

Dodik novom ambasadoru SAD: Imaćemo vremena da objasnimo sva pitanja

Sputnik 19.02.2019
U Bosni i Hercegovini ne postoji konsenzus o članstvu u NATO-u, izjavio je predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik prilikom prijema novog ambasadora SAD u toj državi, Erika Džordža Nelsona. „Što se tiče NATO-a, mi smo opredeljeni za… »
Šta je Dodik poručio novom ambasadoru SAD

Šta je Dodik poručio novom ambasadoru SAD

RTS 19.02.2019
U Bosni i Hercegovini ne postoji konsenzus o članstvu u NATO savezu, izjavio je predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik prilikom prijema novog ambasadora SAD u toj državi Erika Džordža Nelsona. Milorad Dodik je podsetio da je Bosna i… »
Novi Trampov čovek stigao u BiH: Dodik primio akreditivno pismo novoimenovanog ambasadora SAD!

Novi Trampov čovek stigao u BiH: Dodik primio akreditivno pismo novoimenovanog ambasadora SAD!

Kurir 19.02.2019
SARAJEVO - U Bosni i Hercegovini ne postoji konsenzus o članstvu u NATO savezu, izjavio je predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik prilikom prijema novog ambasadora SAD u toj državi, Erika Džordža Nelsona. "Što se tiče NATO mi smo… »
„Došli ste u zemlju koju karakteriše složenost“: Dodik se sastao sa novim američkim ambasadorom

„Došli ste u zemlju koju karakteriše složenost“: Dodik se sastao sa novim američkim ambasadorom

Blic 19.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik danas je u zgradi ove institucije primio novog ambasadora SAD u BiH Erika Džordža Nelsona. Nelson je prilikom predaje akreditivnih pisama poželeo dobru saradnju tokom svog mandata u BiH. – Drago mi je… »

Vesti dana »