Povezane vesti

Taksista rešava misteriju tuče u kolima: Dve sestre nasrnule na devojku iz Pančeva, jedva sam ih razdvojio, bile su…

Taksista rešava misteriju tuče u kolima: Dve sestre nasrnule na devojku iz Pančeva, jedva sam ih razdvojio, bile su…

Blic 20.02.2019
"Zvali su me da mi jave da se tri žene tuku u mom taksi vozilu. Dotrčao sam i pokušao da ih razdvojim, a ljudi oko mene su se smejali", ovako za "Blic" priča vozač iz "Aurora" taksija o incidentu koji se dogodio u Nemanjinoj ulici pre desetak dana, a… »
Taksista u čijem su se autu potukle 3 žene ispričao svoju verziju i poslao nam novi snimak: Samo sam konstatovao da je mojoj…

Taksista u čijem su se autu potukle 3 žene ispričao svoju verziju i poslao nam novi snimak: Samo sam konstatovao da je mojoj…

Telegraf 20.02.2019
Jedini je pokušavao da ih razdvoji, tvrdi taksista. Brutalna tuča tri žene u taksiju koja se dogodila u Nemanjinoj ulici u Beogradu zgrozila je sve. Više od razuzdanog ponašanja žena, mnogi su zamerili okupljenim muškarcima koji ih nisu razdvojili… »
Hit tuča u beogradskom taksiju: Tri žene se rvale, čupale, udarale, a taksisti ih neuspešno razdvajali (video)

Hit tuča u beogradskom taksiju: Tri žene se rvale, čupale, udarale, a taksisti ih neuspešno razdvajali (video)

Blic 20.02.2019
Neverovatan video-snimak tuče u taksi vozilu koja se dogodila pre desetak dana u Beogradu, a u kojoj su učestvovale tri žene postao je momentalno hit na društvenim mrežama. Naime, na snimku se vide dve žene kako se fizički obračunavaju na… »

Vesti dana »