Povezane vesti

Dodik: Izetbegović da se vodi zvaničnom politikom prema Kosmetu

Dodik: Izetbegović da se vodi zvaničnom politikom prema Kosmetu

Večernje novosti 20.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik podsetio je lidera SDA Bakira Izetbegovića da je Kosmet sastavni deo Srbije i da BiH nije priznala Kosovo. Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik podsetio je lidera SDA Bakira Izetbegovića da je… »
Srpska pamti Čurkina!

Srpska pamti Čurkina!

Večernje novosti 20.02.2019
Predsedavajući PBiH i ruski diplomata položili vence na spomenik nekadašnjem ambasadoru u UN. Dodik: Zadužio nas kada je 2015. u SB uložio veto i blokirao nacrt o Srebrenici. AMBASADOR Ruske Federacije u BiH Petar Ivancov i predsedavajući… »
„Samo me je gledao“ Dodik: Pitao sam Izetbegovića da li je ozbiljan sa inicijativom o promeni imena Republike Srpske

„Samo me je gledao“ Dodik: Pitao sam Izetbegovića da li je ozbiljan sa inicijativom o promeni imena Republike Srpske

Blic 20.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Istočnom Sarajevu da je na sastanku s liderima SDA i HDZ BiH u ponedeljak, Bakira Izetbegovića pitao u vezi sa incijativom o promeni imena Republike Srpske. – Nismo nešto o tome… »
Dodik i Ivancov u Istočnom Sarajevu: Čurkin nije samo stao u odbranu srpskog naroda, nego se zalagao za mir u svetu

Dodik i Ivancov u Istočnom Sarajevu: Čurkin nije samo stao u odbranu srpskog naroda, nego se zalagao za mir u svetu

Blic 20.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik i ambasador Ruske Federacije u BiH Petar Ivancov položili su danas u Istočnom Sarajevu venac kod spomen-ploče nekadašnjem ruskom ambasadoru u UN Vitaliju Čurkinu. Dodik je tom prilikom izjavio je da… »
Dodik o susretu sa Izetbegovićem i pitanjem koje mu je postavio

Dodik o susretu sa Izetbegovićem i pitanjem koje mu je postavio

Vesti online 20.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Istočnom Sarajevu da je na sastanku s liderima SDA i HDZ-a BiH u ponedeljak, Bakira Izetbegovića upitao u vezi sa incijativom o promeni imena Republike Srpske. - Nismo nešto o tome… »
„On me je samo gledao“ Dodik o susretu sa Izetbegovićem i pitanju koje mu je postavio

„On me je samo gledao“ Dodik o susretu sa Izetbegovićem i pitanju koje mu je postavio

Sputnik 20.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je u Istočnom Sarajevu da je na sastanku s liderima SDA i HDZ-a BiH u ponedeljak Bakira Izetbegovića upitao u vezi sa inicijativom o promeni imena Republike Srpske. „Nismo nešto o tome… »
Dodik pitao Izetbegovića da li je ozbiljan sa inicijativom o promeni imena RS

Dodik pitao Izetbegovića da li je ozbiljan sa inicijativom o promeni imena RS

RTS 20.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je u Istočnom Sarajevu da je na sastanku s liderima SDA i HDZ-a BiH u ponedeljak, Bakira Izetbegovića upitao u vezi sa incijativom o promeni imena Republike Srpske. "Nismo nešto o tome… »
Dodik: Pitao sam Izetbegovića o inicijativi za promenu imena Republike Srpske... Samo me gledao!

Dodik: Pitao sam Izetbegovića o inicijativi za promenu imena Republike Srpske... Samo me gledao!

Kurir 20.02.2019
ISTOČNO SARAJEVO - Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Istočnom Sarajevu da je na sastanku s liderima SDA i HDZ-a BiH u ponedeljak, Bakira Izetbegovića upitao za incijativu o promeni imena Republike Srpske. "Nismo nešto… »
Dodik i Ivancov položili vijenac na spomenik Čurkinu

Dodik i Ivancov položili vijenac na spomenik Čurkinu

Slobodna Evropa 20.02.2019
Predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik i ambasador Ruske Federacije u BiH Petar Ivancov položili su danas u Istočnom Sarajevu vijenac kod spomen-ploče nekadašnjem ruskom ambasadoru u UN Vitaliju Čurkinu. Spomenik preminulom ruskom… »

Vesti dana »