Povezane vesti

Bogosavac: Nisam ni čitao novi ugovor, samo sam „škrabnuo”, imam poverenje u Čukarički

Bogosavac: Nisam ni čitao novi ugovor, samo sam „škrabnuo”, imam poverenje u Čukarički

Sportski žurnal 20.02.2019
Čukarički je prolećni deo sezone startovao porazom u Nišu od Radničkog (2:0). Na Banovom su neuspeh u Nišu arhivirali, te su sve misli usmerili ka duelu protiv gradskog rivala Voždovca na domaćem terenu (nedelja, 13 časova, TV Arenasport 1). Na… »
Olakšanje na Brdu, Bogosavac dobro prošao

Olakšanje na Brdu, Bogosavac dobro prošao

Sportske.net 20.02.2019
Jedan od najstandardnijih u timu Sime Krunića biće spreman za mali gradski derbi sa Voždovcem. Strahovali su u taboru Čukaričkog da su pored bodova u Nišu izgubili i jednog od najstandardnijih igrača na duži period. Srećom, Miroslav Bogosavac se… »
"Nisam ni čitao šta potpisujem sa Čukaričkim"

"Nisam ni čitao šta potpisujem sa Čukaričkim"

Mondo 20.02.2019
Dok počinje svoju treću godinu boravka u Čuki, jedan od najboljih igrača "brđana" slikovito objašnjava koliko poverenje ima u klub. Foto: MONDO/Predrag Vujić Neuspeh u prvom "prolećnom" kolu, na gostovanju Radničkom, arhiviran je na Banovom brdu… »
Miroslav bogosavac: Voždovac se opasno pojačao, ali mi želimo nazad na pobednički kolosek!

Miroslav bogosavac: Voždovac se opasno pojačao, ali mi želimo nazad na pobednički kolosek!

Hot sport 20.02.2019
Čukarički je prolećni deo sezone startovao porazom u Nišu od Radničkog (2:0). Ipak, na Banovom brdu su taj neuspeh arhivirali, te su sve misli usmerili ka duelu protiv gradskog rivala Voždovca na domaćem terenu. Na „Čairu“ jedan od… »

Vesti dana »