Povezane vesti

Veselin Jevrosimović zadovoljan Serbian Openom: Dva rekorda smo oborili, odziv publike je sjajan (video)

Veselin Jevrosimović zadovoljan Serbian Openom: Dva rekorda smo oborili, odziv publike je sjajan (video)

Telegraf 20.02.2019
Lepo atletsko veče na Banjici... Predsednik Atletskog saveza Srbije Veselin Jevrosimović oduševljen je viđenim na 4. Serbian Openu. Atletski miting doneo je velike uspehe naših atletičara koji su imali generalku za Evropsko prvenstvo, koje će se… »
Španović skokom sezone do pobede na “Serbian openu”

Španović skokom sezone do pobede na “Serbian openu”

IndeksOnline 20.02.2019
BEOGRAD – Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović pobedila je u skoku u dalj na 4. “Serbian openu” u Beogradu i napravila pravu uvertiru u pohodu na odbranu zlata na dvoranskom Evropskom prvenstvu u Glazgovu. Španović je pred domaćom… »
Serbian Open protekao idealno, Ivana najavila pohod na evropsko zlato: Sanjala sam ovakvu generalku pred Glazgov! (video)

Serbian Open protekao idealno, Ivana najavila pohod na evropsko zlato: Sanjala sam ovakvu generalku pred Glazgov! (video)

Telegraf 20.02.2019
Sa vrhunskim utiscima su se naši atletičari zagrejali za EP! Naši atletičari ostavili su sjajan utisak na Serbian Openu, što je mnogima bila generalna proba za Evropsko prvenstvo u Glazgovu, koje će se održati od 1. do 3. marta. Ivana Španović se… »
Ne dam nikome da me pobedi u mojoj kući! Strahinja Jovančević poslao jaku poruku posle Serbian Opena (video)

Ne dam nikome da me pobedi u mojoj kući! Strahinja Jovančević poslao jaku poruku posle Serbian Opena (video)

Telegraf 20.02.2019
Naš atletičar se naoštrio pred EP u Škotskoj. Pobedio je naš atletičar sa 7.85, pratili su ga Šveđanin Mičel Torneus sa 7.67 i Hrvat Dino Pervan sa 7.61. Bila je to idealna uvertira za Evropsko prvenstvo u Glazgovu, koje će se održati od 1. do… »
Elzan Bibić oduševljen trkom na Serbian Openu: Taktizirao sam i slavio, spreman sam za Evropsko prvenstvo! (video)

Elzan Bibić oduševljen trkom na Serbian Openu: Taktizirao sam i slavio, spreman sam za Evropsko prvenstvo! (video)

Telegraf 20.02.2019
Lepo je počelo! Elzan Bibić pobedio je na trci na 1.500 metara na Serbian Openu! Novopazarski atletičar bio je sjajan u finišu trke, iako je kaskao kao drugoplasirani, poslednjih 100-tinak metara nezaustavljivo je izneo do cilja, obeshrabrivši… »

Vesti dana »