Povezane vesti

Miha otvorio dušu: I Srbin s m**ima zaplače kao dete

Miha otvorio dušu: I Srbin s m**ima zaplače kao dete

Mondo 20.02.2019
Siniša Mihajlović u rođendanskom intervjuu govorio o intimnim momentima svoje porodice, rodnom Vukovaru, Arkanu, majci, ocu, ujaku... Sebe nazvao "Srbinom od glave do pete". Foto: Guliver/Getty images/Paolo Bruno Siniša Mihajlović, jedan od najvećih… »
Brutalna životna priča Siniše Mihajlovića: Prvi put progovorio o porodičnoj tragediji i gubitku deteta, surovo iskren o…

Brutalna životna priča Siniše Mihajlovića: Prvi put progovorio o porodičnoj tragediji i gubitku deteta, surovo iskren o…

Telegraf 20.02.2019
Legendarni fudbaler, a sada i trener, napunio je 50 godina i tom prilikom dao veliki intervju za najuticajniji italijanski sportski list. Siniša Mihajlović je napunio 50 godina, a tim povodom je najuticajniji sportski list u Italiji, Gazeta delo Sport… »
Da mi je da zagrlim oca: Mihajlović povodom 50. rođendana otvorio dušu

Da mi je da zagrlim oca: Mihajlović povodom 50. rođendana otvorio dušu

Večernje novosti 20.02.2019
Mislim na njega svakog dana. Želeo bih da može da vidi kako su porasli njegovi unuci. Ne sanjam da osvojim Ligu šampiona ili skudeto, moj je neostvariv - priča Siniša za “Gazetu”. U ŽIVOTU sam imao i prošao sve: želeo bih samo da je moj otac… »
Siniša Mihajlović: Moj ujak Hrvat je hteo da ubiju mog oca Srbina, a Arkan je njega uhvatio i nije dao da ga ubiju

Siniša Mihajlović: Moj ujak Hrvat je hteo da ubiju mog oca Srbina, a Arkan je njega uhvatio i nije dao da ga ubiju

RTV 20.02.2019
BOLONJA - Trener Bolonje, legenda Zvezde i srpskog fudbala Siniša Mihajlović danas puni 50 godina i tim povodom je dao intervjuu italijanskom Gazeta delo sport u kome je govorio o privatnom životu, ratu u bivšoj Jugoslaviji, odnosu sa Arkanom i rodnom… »
Mihajlovićevih 50: Srbin sam od glave do pete, ali znam da priznam grešku, izvinim se i zaplačem

Mihajlovićevih 50: Srbin sam od glave do pete, ali znam da priznam grešku, izvinim se i zaplačem

Mozzart sport 20.02.2019
Nekadašnji srpski selektor u opširnom intervjuu za Gazetu otkrio i da je bio blizu Juventusove klupe, govorio je kako mu je meč sa Hrvatskom 1999. bio najbolji u karijeri, pa i zašto je beogradski derbi jedan-jedini.... ( Od dopisnika MOZZART Sporta… »

Vesti dana »