Повезане вести
Украјински председник позвао међународну заједницу: Ускратити Москви право вета у СБ УН
Блиц 21.02.2019
Украјински председник Петро Порошенко позвао је међународну заједницу да ускрати Москви право вета у Савету безбедности УН у питањима у вези са "руском агресијом против Украјине". Обраћајући се пред Генералном скупштином УН… »
Русији одузимају право вета у УН?! Паклени план има и други део: Мировна мисија им долази на границу!
Правда 21.02.2019
Украјински председник Петро Порошенко позвао је јуче међународну заједницу да ускрати Москви право вета у Савету безбедности УН у питањима у вези са "руском агресијом против Украјине". Обраћајући се пред Генералном скупштином… »
Вести дана »
Током вечери без задржавања на наплатним станицама ауто-путева: Ево какво је стање на граничним прелазима
Курир пре 1 сатјош 1 повезана
Пијан тукао жену цепаницом у главу Ужас у Земуну: Ухапшен због насиља у породици
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Зеленски објавио списак! Неко од њих ће заменити другог човека Украјине: "Можда бих могао и да живим без њега"
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
(Видео) Алкохол, психијатар и развод Влада из "Магла бенда" о тешком периоду кроз који је прошао: "Боже, мени ни лекови не могу да помогну, ја нисам добро и даље"
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Чучковић: Нови савски мост биће 3 пута већи од старог, "кртице" за копање метроа стижу ускоро
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана


