Povezane vesti

Dan nakon horora na Zvezdari: U kafić nam je ušao mladić sa posekotinom na glavi i sav krvav! Užasne scene nakon eksplozije…

Dan nakon horora na Zvezdari: U kafić nam je ušao mladić sa posekotinom na glavi i sav krvav! Užasne scene nakon eksplozije…

Kurir 21.02.2019
Sedmoro osoba povređeno je u sredu oko 18. 30 časova u eksploziji dve plinske boce u stanu na Zvezdari, u Ulici Milana Rakića. Kako Kurir saznaje, od sedmoro povređenih troje je teže, a prema nezvaničnim saznanjima, taksista je u sredu došao u stan… »
"Krvarili su, reagovao sam najbolje što umem": Svedočanstvo konobara, studenta medicine, koji je prvi pomogao povređenima u…

"Krvarili su, reagovao sam najbolje što umem": Svedočanstvo konobara, studenta medicine, koji je prvi pomogao povređenima u…

Blic 21.02.2019
Ušli su u kafić i krvarili su, pa sam reagovao kako sam mislio da je najbolje, kaže Vujadin Radović, konobar i student treće godine medicine koji je zajedno sa kolegom Predragom Atanaskovićem prvi pritekao u pomoć povređenima u eksploziji plinske… »
Eksplozija na zvezdari: "Povređenim komšijama prvi je pomogao konobar, student medicine"

Eksplozija na zvezdari: "Povređenim komšijama prvi je pomogao konobar, student medicine"

Blic 20.02.2019
Odjednom se začula eksplozija i dvojica mladića i jedan stariji muškarac istrčali su iz zgrade. Čovek je imao opekotine po glavi i telu, nisu bukvalno znali gde se nalaze. Jedan naš konobar je inače student medicine i on im je pružio prvu pomoć… »

Vesti dana »