Povezane vesti

Vučić: Da sam odbio majku u bolnici, rekli bi mi da sam đubre i bezosećajni skot

Vučić: Da sam odbio majku u bolnici, rekli bi mi da sam đubre i bezosećajni skot

N1 Info 21.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je prilikom posete Institutu za majku i dete poštovao sve zdravstvene procedure i da je u sobu dečaka na hematološkom odeljenju ušao na poziv njegove majke, jer nije mogao da odbije taj poziv. U… »
Predsednik čestitao premijerki i njenoj partnerki rođenje sina

Predsednik čestitao premijerki i njenoj partnerki rođenje sina

Novi magazin 21.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas premijerki Ani Brnabić i njenoj partnerki Milici Đurđić rođenje deteta i kritikovao deo javnosti koji je na društvenim mrežama ismevao taj događaj. "Čestitam Ani i Milici, da je Igor živ i… »
Vučić: Lažna elita je društveni talog

Vučić: Lažna elita je društveni talog

Mondo 21.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u jutarnjem programu TV Prva. Odgovarao na pitanja o kritikama opozicije, Kosovu, Hrvatskoj... Vučić je odgovarajući na pitanje o brojnim kriitikama na društvenim mrežama povodom posete i… »
Vučić: Čestitam, da bude živ i zdrav!

Vučić: Čestitam, da bude živ i zdrav!

Mondo 21.02.2019
Predsednik Aleksandar Vučić čestitao je danas premijerki Srbije Ani Brnabić i njenoj partnerki Milici Đurđić na prinovi, sinu Igoru. Foto: Mondo/Stefan Stojanović "Čestitam Ani i Milici, da je Igor živ i zdrav da bude srećan, pametan i… »
Vučić čestitao sina premijerki Brnabić uživo na TV: Čestitam Ani i Milici, da Igor bude živ i zdrav! Da bude pametan…

Vučić čestitao sina premijerki Brnabić uživo na TV: Čestitam Ani i Milici, da Igor bude živ i zdrav! Da bude pametan…

Kurir 21.02.2019
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić jutros je premijerki Ani Brnabić čestitao rođenje sina uživo u jutarnjem programu. Na pitanje voditelja u jutarnjem programu TV Prva da li je video društvene mreže i pojedine foto-montaže na Instagramu na… »
Vučić: Kako da odbijem majku koja hoće da se slikam sa njenim detetom

Vučić: Kako da odbijem majku koja hoće da se slikam sa njenim detetom

Radio 021 21.02.2019
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom posete Institutu za majku i dete, koja je izazvala kritike u javnosti, ispoštovao sve procedure i upitao kako je mogao da odbije majku, koja ga je zamolila da se slika sa njenim bolesnim detetom… »
Oglasila se majka malog Zlatana: Ja sam zamolila predsednika Vučića da skine masku i slika se sa mojim Zlatanom

Oglasila se majka malog Zlatana: Ja sam zamolila predsednika Vučića da skine masku i slika se sa mojim Zlatanom

Kurir 21.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je u utorak Institu za majku i dete i tom prilikom fotografisao se sa malim Zlatanom na odeljenju hematologije. Ova fotografija izazvala je buru na društvenim mrežama, čak su i predstavnici opozicije… »
Kako da odbijem majku koja hoće da se slikam sa njenim detetom? Predsednik Srbije odgovorio na kritike u javnosti

Kako da odbijem majku koja hoće da se slikam sa njenim detetom? Predsednik Srbije odgovorio na kritike u javnosti

Telegraf 21.02.2019
- Ispoštovao sam sve što su mi rekli, obukao mantil, kaljače, stavio masku i mahao deci... - objasnio je Vučić. Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom posete Intitutu za majku i dete, koja je izazvala kritike u javnosti… »

Vesti dana »

Preminuo književnik Ivan Ivanji

Preminuo književnik Ivan Ivanji

Insajder pre 20 minutajoš 16 povezanih
U Sjenici još dve izborne liste, u Tutinu jedna

U Sjenici još dve izborne liste, u Tutinu jedna

Radio sto plus pre 1 satjoš 13 povezanih
Putin saopštio ko će biti premijer

Putin saopštio ko će biti premijer

Radio 021 pre 1 satjoš 14 povezanih