Povezane vesti

Majka je ostavila braću Omera i Azura i otišla u Nemačku: Njihova želja slama i najtvrđa srca (video)

Majka je ostavila braću Omera i Azura i otišla u Nemačku: Njihova želja slama i najtvrđa srca (video)

Telegraf 21.02.2019
Ovi mališani su od malih nogu spoznali koliko je život težak. Azur i Omer Husejnović, dečaci koje je ostavila majka, u emisiji "Ispuni mi želju" ispričali su svoju tugu i ogolili svoju dušu. Majka je sa sestrom otišla u Nemačku, a oni su ostali… »
„Majka otišla u Nemačku i ne misli se vraćati“ Omer (12) kuva „šta bilo“ kako bi nahranio brata Azura (10) (video)

„Majka otišla u Nemačku i ne misli se vraćati“ Omer (12) kuva „šta bilo“ kako bi nahranio brata Azura (10) (video)

Blic 21.02.2019
Azur i Omer Husejnović, dečaci koje je ostavila majka, u emisiji „Ispuni mi želju“ ispričali su svoju tugu i ogolili svoju dušu. Majka je sa sestrom otišla u Nemačku, a oni su ostali da žive sa ocem. Stanuju u kolektivnom centru Karaula, u… »
Kuvam šta bilo samo da moj bata ima da jede, a seku je mama odvela i otišla: Priča dečaka iz Živinica slama srca! Ovo im…

Kuvam šta bilo samo da moj bata ima da jede, a seku je mama odvela i otišla: Priča dečaka iz Živinica slama srca! Ovo im…

Kurir 21.02.2019
Azur i Omer Husejnović, dečaci koje je ostavila majka, ispričali su svoju tugu i ogolili svoju dušu. Majka je sa sestrom otišla u Nemačku, a oni su ostali da žive sa ocem, ispričali su u emisiji „Ispuni mi želju“. Stanuju u kolektivnom centru… »

Vesti dana »