Povezane vesti
Novi konkurs za rad u Nemačkoj u martu, plata 2.400 evra: Ovo su 2 najtraženija zanimanja! Oni imaju šansu za dobar posao
Kurir 21.02.2019
Sledeći konkursni rok je od 27. marta do 26. aprila, a poslednji, treći od 21. avgusta do 4. oktobra. BEOGRAD - Novi konkurs - drugi od tri planirana za 2019. za zapošljavanje medicinskih sestara i tehničara opšteg i pedijatrijskog smera u Nemačkoj biće… »
Konkurs za medicinske tehničare koji žele da rade u Nemačkoj
Nova ekonomija 21.02.2019
Novi konkurs za medicinske sestre i tehničare opšteg ili pedijatrijskog smera koji žele da nađu posao u Nemačkoj biće objavljen u martu, najavio je danas je nemački program Triple Win koji je posrednik u odabiru kandidata. Na prethodnom konkursu je… »
Vesti dana »
Ovo se nije očekivalo, Si i Tramp 2 sata ostali iza zatvorenih vrata! Uoči samita u Pekingu predsednik Kine upozorio na mogući "sukob" sa SAD oko Tajvana (foto)
Kurir pre 6 minutajoš 16 povezanih
Ništa od izlaska na izbore 12. jula? Brnabić najavila - Skupština će imati mnogo posla u junu
Nova pre 1 satjoš 7 povezanih
Igrači Vojvodine na skeneru Kurira: Ko je ostavio odličan utisak, a ko razočarao!
Kurir pre 35 minutajoš 13 povezanih




