Повезане вести
Афера „Коверта“ пред посланицима: Питање спаса, а не рушења Црне Горе
Спутник 21.02.2019
Предлог закључака о Афери „Коверта“, који је подржало 28 опозиционих посланика, био је предмет данашње расправе на ванредној сједници Скупштине Црне Горе. Лидер Социјалдемократске партије (СДП) Ранко Кривокапић, чија је странка… »
Опозиција у Скупштини позвала грађане на протест
Нови магазин 21.02.2019
Посланици владајуће Демократске партије социјалиста оценили су данас у парламенту да је намера опозиције да продуби незадовољство грађана, док су опозициони посланици позвали градајне да изађу на протесте у суботу. Ванредна… »
Црногорски парламент о афери "Коверат"
Вести онлине 21.02.2019
На иницијативу опозиционе Социјалдемократске партије, коју је потписало 28 посланика опозиционих страна, црногорски парламент на ванредној седници расправља данас о афери "Коверта", изазвану снимком који је обелоданио Душко… »
Црногорски парламент о афери „Коверат“
Спутник 21.02.2019
На иницијативу опозиционе Социјалдемократске партије, коју је потписало 28 посланика опозиционих страна, црногорски Парламент на ванредној седници расправља данас о афери „Коверта“, изазвану снимком који је обелоданио Душко… »
Вести дана »
Пуне руке посла за Хитну у Београду: због времена, ова група пацијената највише тражила помоћ
Блиц пре 48 минутајош 8 повезаних
Трагедија у Земуну: Радника обезбеђења ударио воз, огласили се из "Србијавоза"
Блиц пре 9 сатијош 2 повезане






