Povezane vesti

Bobi očarao sve: Samo mu dobaciš loptu i gotovo!

Bobi očarao sve: Samo mu dobaciš loptu i gotovo!

N1 Info 22.02.2019
Blistavo veče Bobana Marjanovića u meču protiv Majamija (19 poena i 12 skokova) i pobeda Siksersa (106:102) bez povređenog Žoela Embida, naterala je vrsne poznavaoce NBA prilika da prokomentarišu šanse Filadelfije do kraja sezone. Kolumnista Džek… »
Trener doneo Bobiju zvono: Naš srpski prijatelju...

Trener doneo Bobiju zvono: Naš srpski prijatelju...

Mondo 22.02.2019
Pogledajte scenu iz svlačionice Siksersa posle utakmice u kojoj je Marjanović bio jedan od najboljih igrača. "Boban je bio fantastičan", rekao je posle meča njegov saigrač Džej-Džej Redik. "Samo je potrebno da mu dodate loptu", dodao je Džimi… »
Marjanović: Uvek sam bio spreman na sve, Braun: Bobi je bio naš zvonar

Marjanović: Uvek sam bio spreman na sve, Braun: Bobi je bio naš zvonar

Večernje novosti 22.02.2019
Bio sam treći „veliki momak” u ekipi Klipersa, ali sam se i tada trudio da svaku priliku iskoristim. To je moj način razmišljanja, strpljivo čekam šansu – kaže srpski as. Srpski košarkaš Boban Marjanović bio je jedan od ključnih igrača… »
Marjanovićev dabl-dabl za pobedu, Bogdanović 14 poena (VIDEO)

Marjanovićev dabl-dabl za pobedu, Bogdanović 14 poena (VIDEO)

Vesti online 22.02.2019
Srpski košarkaš Boban Marjanović upisao je dabl-dabl u pobedi Filadelfije nad Majamijem od 106:102 u NBA ligi. Marjanović je iskoristio šansu i odsustvo zbog povede prvog centra Džoela Embida, ostvarivši 19 poena, 12 skokova i dve asistencije za 27… »
NBA liga: Dabl-dabl Marjanovića u pobedi Filadelfije, Bogdanović ispustio pobedu protiv Karija (video)

NBA liga: Dabl-dabl Marjanovića u pobedi Filadelfije, Bogdanović ispustio pobedu protiv Karija (video)

Hot sport 22.02.2019
Košarkaški Cirkus večeras nam je predstavio šest mečeva. U dva su igrali naši predstavnici, iako je Bogdan Bogdanović bio solidan, Kingsi su ispustili pobedu protiv favorita Golden Stejta. Boban Marjanović bio je odličan u pobedi Filadelfije… »
Čovek koji đubre pretvara u zlato: Marjanović prešao granicu od 1000 poena u NBA(video)

Čovek koji đubre pretvara u zlato: Marjanović prešao granicu od 1000 poena u NBA(video)

Hot sport 22.02.2019
Strpljivo je čekao svojih pet minuta i dočekao ih je na odličan način. Boban Marjanović bio je centralna figura u pobedi Filadelfije nad Majamijem. Pored odlične igre koju je prikazao i dabl-dabl učinka, Marjanović je jedan od najzaslužnijih za… »
Marjanovićev dabl-dabl za pobedu, Bogdanović 14 poena (video)

Marjanovićev dabl-dabl za pobedu, Bogdanović 14 poena (video)

Sportski žurnal 22.02.2019
Los Anđeles Lejkersi pobedili su Hjuston sa 111:106. Najefikasnji u pobedničkom timu bili su Lebron Džejms sa 29 poena, 11 skokova i šest asistencija i Brendon Ingram sa 27 poena i 13 skokova. Košarkaši Golden Stejta pobedili su noćas na svom… »
Gde je naš srpski prijatelj? Oduševljenje u svlačionici Siksersa i zvono za igrača utakmice (video)

Gde je naš srpski prijatelj? Oduševljenje u svlačionici Siksersa i zvono za igrača utakmice (video)

Mozzart sport 22.02.2019
"Biću iksren, spreman sam na sve. Bio sam treći centar Klipersa, ali kada god se ukazivala prilika bio sam spreman za igru. To je moj način razmišljanja", poručuje Marjanović. Srpski centar Boban Marjanović oduševio je kompletnu košarkašku… »
NBA: Dobre partije Bobana i Bogdana

NBA: Dobre partije Bobana i Bogdana

Dnevnik 22.02.2019
Srpski košarkaši u NBA sinoć si imali solidan učinak. Boban Marjanović je u u pobedi Filadelfije nad Majamijem 106:102 imao dabl-dabl, odnosno 19 poena i 12 skokova , dok je Bogdan Bogdanović postigao je 14 poena u porazu Sakramenta od Golden Stejta… »
Bobijev meč karijere, Kingsi skupo prodali kožu!

Bobijev meč karijere, Kingsi skupo prodali kožu!

Sportske.net 22.02.2019
Pokazalo se da odlazak u Sikserse pravi potez za Bobana Marjanovića, noćas prelomio protiv Majamija. Bogdanović odličan, Kingsi skupo prodali kožu protiv šampiona... Bitka za post-sezonu počinje, timovi se se posle Ol-Star pauze vratili na parket… »
Bobijevo čarobno veče: Dabl-dabl i 1.000 poena u NBA ligi! (video)

Bobijevo čarobno veče: Dabl-dabl i 1.000 poena u NBA ligi! (video)

Mozzart sport 22.02.2019
Marjanović cifru od 1.000 poena dostigao za 1.574 minuta na parketu, što je pre njega za manje minuta (1.271) u među aktivnim igračima najkvalitetnijeg takmičenja uspeo da učini samo njegov saigrač Džoel Embid. Veliko veče za Bobana Marjanovića… »
Odlični Bobi i vrlo dobri Bogi

Odlični Bobi i vrlo dobri Bogi

Mondo 22.02.2019
Boban Marjanović jedan od najzaslužnijih za pobedu Filadelfije. Sakramento se hrabro borio, ali nije savladao šampiona u Ouklandu. Bogdan Bogdanović bio je strelac 14 poena u porazu Sakramenta na gostovanju Golden Stejtu 125:123. Srpski košarkaš… »
Sjajni Bobi slobodnim bacanjima presudio Majamiju

Sjajni Bobi slobodnim bacanjima presudio Majamiju

N1 Info 22.02.2019
Ekipa Filadelfije Seventisiksersa savladali su Majami Hit 106:102 u neizvesnoj završnici u kojoj je značajnu ulogu imao Boban Marjanović. Pobede su ostvarili i Milvoki protiv Bostona, Portland protiv Bruklina i Klivlend protiv Finiksa. Filadelfija je u… »
Voriorsi trojkama slomili Kingse, preokret Lejkersa

Voriorsi trojkama slomili Kingse, preokret Lejkersa

N1 Info 22.02.2019
Golden Stejt Voriorsi su savladali Sakramento Kingse u NBA ligi 125:123 , dok su Los Anđeles Lejkersi bili bolji od Hjuston Roketsa 111:106 . Posle prve četvrtine Golden Stejt je vodio 35:30, ali su Kingsi u prvoj polovini druge četvrtine preokrenuli i… »
Bret Braun: Boban je bio naš zvonar

Bret Braun: Boban je bio naš zvonar

N1 Info 22.02.2019
Boban Marjanović je postigao 19 poena u pobedi Filadelfije nad Majamijem, a srpski centar je ubacio i neke ključne poene sa linije za slobodna bacanja. Bobija je posle meča hvalio i trener Siksersa Bret Braun. Od kada je stigao u Sikserse Boban… »
"Dabl-dabl" Bobija za pobedu Siksersa nad Majamijem

"Dabl-dabl" Bobija za pobedu Siksersa nad Majamijem

Glas Amerike 22.02.2019
Srpski reprezentativac Boban Marjanović pružio je jednu od najboljih partija ove sezone i dao značajan doprinos pobedi svoje Filaldeflije nad Majamijem - 106:102. Marjanović je zbog neigranja Ol-star centra domaćih Džoela Embida, koji je povređen… »

Vesti dana »