Salah: Moramo da prihvatimo pritisak

Salah: Moramo da prihvatimo pritisak

B92 pre 24 dana
B92: Salah: Moramo da prihvatimo pritisak
Fudbaler Liverpula Mohamed Salah rekao je da njegova ekipa mora da prihvati veliki pritisak koji nosi borba za šampionsku titulu.
"Možeš da ga osetiš jer si ljudsko biće. Za mene nije važno da li ću sada da pobedim ili da li sam pobedio pre tri nedelje. Želim da pobedim u svakoj utakmici. U novembru sam rekao da pritisak postoji i da će tako biti do kraja... »

Šta Liverpul sprema Mančesteru? Oglasio se Salah...

Sportske.net pre 24 dana
Cilj je postavljen, hoće li biti i ostvaren?
Fudbaler Liverpula Mohamed Salah rekao je da njegova ekipa mora da prihvati veliki pritisak koji nosi borba za šampionsku titulu. "Možeš da ga osetiš jer si ljudsko biće. Za mene nije važno da li ću sada da pobedim ili da li sam pobedio pre tri nedelje. Želim da... »

Salah: Moramo da prihvatimo pritisak borbe za titulu

Večernje novosti pre 24 dana
Za mene, nije dovoljno da uživam u ovoj situaciji. Imamo cilj, imamo san, da osvojimo Premijer ligu – kaže fudbaler Liverpula
Fudbaler Liverpula Mohamed Salah rekao je da njegova ekipa mora da prihvati veliki pritisak koji nosi borba za šampionsku titulu. - Možeš da ga osetiš jer si ljudsko biće. Za mene nije važno da li ću sada da pobedim ili da li sam... »

Salah: Moramo da prihvatimo pritisak borbe za šampionsku titulu

Sportski žurnal pre 25 dana
Liverpul je drugi na tabeli sa 65 bodova, koliko ima i prvoplasirani Mančester siti, ali uz utakmicu više
Fudbaler Liverpula Mohamed Salah rekao je da njegova ekipa mora da prihvati veliki pritisak koji nosi borba za šampionsku titulu. - Možeš da ga osetiš jer si ljudsko biće. Za mene nije važno da li ću sada da pobedim ili da li sam... »

Henderson: Nema osciliranja kad si u Liverpulu

N1 Info pre 25 dana
Liverpul i Mančester Siti imaju isti broj bodova na tabeli Premijer lige sa tim što "redsi" imaju jedan meč manje. Svoju prednost od plus tri oni bi mogli da vrate predstojećeg vikenda kada gostuju najvećem rivalu Mančester Junajtedu.
Igrači Liverpula nalaze se pod pritiskom s obzirom na to da su izgubili sedam bodova viška koje su izgubili od Nove godine. Siti im diše za vratom, a kapiten "redsa" Džordan Henderson kaže da se ekipa dobro snalazi u borbi za... »

Komentari na drugim sajtovima

©2019 Netmark d.o.o.