Povezane vesti
Vučić: Ne znam kada će biti izbori, ali će biti ubrzo
N1 Info 22.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne zna kada će biti izbori, ali da će biti ubrzo. On je to kazao u sklopu kampanje "Budućnost Srbije" u Kraljevu. Izvor: N1 "Ja ne znam kad će biti izbori, ali svakako će biti brzo. I kad budu naša… »
Vučić: Ne znam kada će biti izbori, ali će biti ubrzo
Novi magazin 22.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne zna kada će biti izbori, ali da će biti ubrzo. On je to kazao u sklopu kampanje "Budućnost Srbije" u Kraljevu. "Ja ne znam kad će biti izbori, ali svakako će biti brzo. I kad budu naša je obaveza… »
Vučić: Nećemo dozovoliti nasilje onima koji su nekad pljačkali Srbiju
Beta 22.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas onima koji su "nekad pljačkali" Srbiju da im se neće dozvoliti nasilje jer ne mogu da "unište pravo većine koja je na strani budućnosti Srbije". "Nisam fasciniran takvima, oni bi da pljačkaju Srbiju… »
Predsednik Srbije: Ne znam kada će biti izbori, ali će biti ubrzo
Slobodna Evropa 22.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u petak da ne zna kada će biti izbori, ali da će biti ubrzo. On je to kazao u sklopu kampanje "Budućnost Srbije" u Kraljevu. "Ja ne znam kad će biti izbori, ali svakako će biti brzo. I kad budu naša je… »
Vesti dana »

Vučić najavio moguće prevremene izbore – otkrio i kada bi mogao da podnese ostavku
RTK pre 3 satajoš 1 povezana

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Nato pokreće misiju "Istočna straža": Snažan odgovor na ulazak ruskih dronova u evropski vazdušni prostor
Blic pre 4 satijoš 3 povezane