Povezane vesti
Zastrašujući snimak iz Hrvatske: Bura sve jača, talasi zapljuskuju kuće na Braču (video)
Blic 23.02.2019
Orkanski vetar duva na celom Jadranu, zbog čega je na snazi crveni meteoalarm. U hrvatskim medijima navodi se da duva najjača bura u 21. veku, što potvrđuje i video-snimak koji je objavio "Brač online", na kom se vidi kako uzburkani talasi zapljuskuju… »
Udari bure u Makarskoj i do 191 km na sat! Ne pamte da je vetar ikada jače duvao, padala stabla, jahte potopljene (video)
Blic 23.02.2019
Orkanski vetar duva na celom Jadranu za koji je upaljen crveni meteoalarm. U Makarskoj vetar brzine 191 kilometar na čas nosi sve pred sobom, javili su hrvatski mediji. Ova jačina vetra u rangu je uragana treće kategorije kada brzina dostiže od 178 do… »
Najjači udari bure u Splitu otkako je mjerenja
SEEbiz 23.02.2019
SPLIT - Noćas je u Splitu oko 4 sata iza ponoći izmjeren najjači udar bure u povijesti meteoroloških mjerenja na Marjanu. Zabilježen je udar bure od 176 km/h (48,9 m/s), što je najveća poznata brzina vjetra uopće izmjerena u Splitu. Prosjek vjetra u tim… »
Vesti dana »

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature i porast toplote tokom vikenda
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih

Oglasio se klub fudbalera kojeg je ubio grom, potresna poruka tera suze na oči
Nova pre 3 satajoš 22 povezane

Makron odlučan: Budućnost Ukrajine će odlučiti Kijev, Evropa čvrsto stoji uz njih
Blic pre 37 minutajoš 146 povezanih

Ministarstvo poljoprivrede započelo isporuku pomoći poljoprivrednicima pogođenim požarima
Naslovi.ai pre 6 satijoš 21 povezana