Povezane vesti
Nigerija: 84 miliona građana danas bira predsednika i poslanike
Danas 23.02.2019
Nigerijci danas biraju predsednika posle sedmodnevnog odlaganja izbora što je pojačalo tenzije u tesnoj trci između odlazećeg predsednika Muhamadua Buharija i njegovog glavnog protivnika Atikua Abubakara. Posle iznenadnog odlaganja izbora iz… »
Pred početak izbora, u Nigeriji odjeknulo nekoliko eksplozija
N1 Info 23.02.2019
Nekoliko eksplozija odjeknulo je jutros u Majduguriju, na severoistoku Nigerije, nekoliko sati pred otvaranje birališta za predsedničke i parlamentarne izbore. Stanovnici Majdugurija rekli su da je jutros oko 6.00 odjeknulo nekoliko eksplozija, čiji je… »
Vesti dana »

(BLOG) Završen protest prosvetara i studenata ispred RTS-a: „Slogan ‘Vaše pravo da znate sve’ se sveo na gorku realnost da ne znamo ništa“
N1 Info pre 14 minutajoš 26 povezanih

"Ti sistemi stoje u našim magacinima": Dačić o "zvučnom topu": Jesu u vlasništvu MUP, ali nisu ubačeni u upotrebu niti montirani na bilo koje vozilo
Blic pre 3 satajoš 8 povezanih

Žandarm tvrdi za Danas: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno u subotu na protestu, jedan iza Skupštine
Nova pre 2 satajoš 11 povezanih