Povezane vesti

Vozi, Miška: Ovo je kondukterka Tatjana koja je bez dozvole vozila neispravni autobus "Laste" i ugrozila živote putnika…

Vozi, Miška: Ovo je kondukterka Tatjana koja je bez dozvole vozila neispravni autobus "Laste" i ugrozila živote putnika…

Telegraf 24.02.2019
Vozač Nebojša Radosavljević dao joj da malo provoza autobus kako bi se odmorio. Tatjanu Angelov (31) za volanom tehnički neispravnog autobusa zatekla je danas policijska kontrola u Kikindi. Još veće zaprepašćenje bila je činjenica da je mlada… »
Ispovest kondukterke, majke četvoro dece, koja je vozila autobus "Laste": Samo sam htela da pomognem bolesnom vozaču, a sada…

Ispovest kondukterke, majke četvoro dece, koja je vozila autobus "Laste": Samo sam htela da pomognem bolesnom vozaču, a sada…

Telegraf 24.02.2019
"Nikada ne bih sela za volan da sam znala da bih time ugrozila druge, a onda i sebe. Kod kuće imam četvoro male dece, zaboga!", kaže Tatjana. - Ja umem da vozim autobus i nijednog trena nisam ugrozila bezbednost putnika. Da nisam znala šta radim, ne… »
Policija u šoku: Skandalozno: Vozač "Laste" dao kondukterki bez dozvole da vozi!

Policija u šoku: Skandalozno: Vozač "Laste" dao kondukterki bez dozvole da vozi!

Večernje novosti 24.02.2019
Kikindska policija u šoku prilikom kontrole autobusa na liniji Beograd - Subotica. KONDUKTERKA T. A. (31) vozila je "Lastin" dabldeker autobus koji saobraća na liniji Beograd - Subotica iako nema odgovarajuću vozačku dozvolu! Kikindska saobraćajna… »
Vozila Lastin autobus bez dozvole!

Vozila Lastin autobus bez dozvole!

RTV 24.02.2019
KIKINDA - Policijska patrola na području Kikinde jutros je prilikom redovne kontrole zaustavila autobus prevoznika Lasta i otkrila da je autobusom upravljala 31-godišnja T.A. bez vozačke dozvole i bez ovlašćenja. U autobusu je bio i vozač N.R. (59)… »
Skandal u Kikindi: Zaustavljen autobus Laste, tehnički neispravan, žena vozač nije imala dozvolu!?

Skandal u Kikindi: Zaustavljen autobus Laste, tehnički neispravan, žena vozač nije imala dozvolu!?

Telegraf 24.02.2019
Velikim dabl-dekerom je upravljala T. A. (31). Kikindska policija je u nedelju pre podne, oko 9.30 sati, isključila iz saobraćaja veliki dabl-deker, autobus beogradske "Laste" koji je saobraćao na liniji Beograd-Subotica, jer je kontrolom utvrđeno da… »

Vesti dana »