Povezane vesti
Loazo: Sadašnje stanje EU ne omogućava prijem novih članica
RTS 24.02.2019
Ministarka zadužena za evropske poslove u Vladi Francuske Natali Loazo navodi da njena zemlja smatra da Srbija ima evropsku perspektivu, ali navodi da sadašnje stanje EU ne omogućava nova pridruživanja "u zadovoljavajućim uslovima". Natali Loazo navodi… »
Natali Loazo uoči posete Srbiji: Sadašnje stanje EU ne omogućava nova pridruživanja
Novi magazin 24.02.2019
Sadašnje stanje Evropske unije ne omogućava nova pridruživanja u zadovoljavajućim uslovima, rekla je francuska ministarka za evropske poslove Natali Loazo koja sutra dolazi u posetu Srbiji. "Sadašnje stanje Evropske unije ne omogućava nova pridruživanja… »
Vesti dana »

Narodna banka Srbije zadržala referentnu kamatnu stopu na istom nivou
Radio 021 pre 2 satajoš 25 povezanih

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 34 minutajoš 58 povezanih

Uhapšen ubica Čarlija Kirka: Oglasio se direktor FBI, zvaničnici otkrili: Atentator bio obučen u crno, najverovatnije pucao sa krova
Blic pre 44 minutajoš 118 povezanih

uživo RAT U UKRAJINI Zelenski: Novi paket sankcija Rusiji je nabolji odgovor na upad ruskih dronova u Evropsku uniju
Euronews pre 1 satjoš 23 povezane