Povezane vesti

Laslo Đere – tihi heroj

Laslo Đere – tihi heroj

Dnevnik 25.02.2019
Nedelja koja je za nama, ATP turnir u Riju i samo jedna rečenica, izbacili su na površinu priču o Laslu Đereu (23) - tihom heroju u koju su pripadnici teniskih krugova bili upućeni, ali za koju javnost nije znala. Ulaskom u finale, na pitanja… »
Đere prepun emocija posle osvajanja turnira u Riju: Radim kako su me roditelji učili

Đere prepun emocija posle osvajanja turnira u Riju: Radim kako su me roditelji učili

Večernje novosti 25.02.2019
Zajedno smo sanjali ovaj trenutak, moje misli i srce su sa njima – istakao je novi srpski teniski adut. TROFEJ u Riju posvećujem roditeljima, zahvaljujući njima sam ovo što jesam, beskrajno su verovali u mene. Ovim emotivnim rečima je Laslo Đere… »
ATP lista: Naš čovek iz Rija i skok od 53 pozicije!

ATP lista: Naš čovek iz Rija i skok od 53 pozicije!

Mozzart sport 25.02.2019
Laslo Đere je sada i zvanično drugi reket Srbije. Najveće i najprijatnije iznenađenje minule teniske sedmice, pokoravanje veoma jakog i prestižnog ATP turnira kategorije 500 u Rio de Žaneiru od strane Lasla Đerea donelo mu je veliki skok na… »
Đere: Rano sam naučio da život nije fer

Đere: Rano sam naučio da život nije fer

N1 Info 25.02.2019
Srpski teniser Laslo Đere istakao je da mu je Novak Đoković inspiracija, a otkrio je da dobar odnos ima i sa ostalim sunarodnicima na ATP turu. Đere je u finalu turnira u Riju pobedio supertalentovanog Feliksa Ožea-Alijasima 6:3, 7:5, a pored 500… »
Đere: Upisao sam se, fudbalski rečeno, u listu strelaca i sada je sve lakše

Đere: Upisao sam se, fudbalski rečeno, u listu strelaca i sada je sve lakše

Novi magazin 25.02.2019
Srpski teniser Laslo Đere rekao je danas da je nedalja iza njega bila nedelja "velikih, razornih emocija" i istakao da mu je titula osvojena u Rio de Žaneiru donela veliku dozu samopouzdanja. "Sve je još sveže. I svstan sam i nisam nedelje iza mene i… »
Đere: Sanjao sam sa roditeljima ovaj trenutak i verujem da me oni sada vide

Đere: Sanjao sam sa roditeljima ovaj trenutak i verujem da me oni sada vide

Mozzart sport 25.02.2019
"Rano sam otkrio da život nije fer i trofej iz Rija posvećujem majci i ocu. Zahvaljujući njima ja sam ovo što jesam, beskrajno su verovali u mene", emotivan je novi drugi reket Srbije. Dobri, tihi i vredni ljudi teško uspevaju u modernom, bučnom… »
Đere na ivici suza: Trofej posvećujem preminulim roditeljima (video)

Đere na ivici suza: Trofej posvećujem preminulim roditeljima (video)

Sportski žurnal 25.02.2019
Laslo Đere, nakon što je u Rio de Žaneiru osvojio prvu ATP titulu, u emotivnom govoru izjavio je da trofej posvećuje preminulim roditeljima. Đere je pobedom nad Kanađaninom Feliksom Ože-Aljasimom 6:3, 7:5 u finalu turnira iz serije 500 ostvario… »
Đere bez borbe u finalu turnira u Rio de Žaneiru

Đere bez borbe u finalu turnira u Rio de Žaneiru

Politika 25.02.2019
Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u finale turnira u Rio de Žaneiru, pošto mu je polufinalni meč bez brobe predao Slovenac Aljaž Bedene. Slovenac je meč predao zbog povrede desne noge. Đere će tako igrati u svom prvom ATP finalu u karijeri, a… »
Laslo između sreće i tuge: Mama, tata, ovo je za vas

Laslo između sreće i tuge: Mama, tata, ovo je za vas

Mondo 25.02.2019
Kada je izgubio majku, osvojio je nezvanično prvenstvo sveta za juniore i posvetio joj trofej. Dva meseca nakon gubitka oca, osvojio je i prvi ATP turnir u karijeri. Prvi od mnogih, sigurni smo! Laslo Đere dugo je trenirao, radio na sebi, putovao, borio… »
Noć kad je plakao Rio...

Noć kad je plakao Rio...

Sportske.net 25.02.2019
Tihi heroj iz Sente sinoć je ispisao najsvetliju stranicu u svojoj dosadašnjoj karijeri, ujedno jednu od najtužnijih u teniskom svetu. Koliko život ume da bude surov, a u isto vreme i da donese radosti o kojima mnogi mogu samo da sanjaju potvrđuje i… »
ATP lista: Ogroman skok Đerea, Đoković i dalje prvi

ATP lista: Ogroman skok Đerea, Đoković i dalje prvi

Večernje novosti 25.02.2019
Srpski teniser Laslo Đere, koji je u nedelju osvojio prvi ATP trofej u karijeri, popravio je plasman na danas objavljenoj ATP listi za čak 53 pozicije i sada je 37. igrač sveta. Srpski teniser Laslo Đere, koji je u nedelju osvojio prvi ATP trofej u… »
Ko je Laslo Đere, novi "drugi reket" Srbije?

Ko je Laslo Đere, novi "drugi reket" Srbije?

Mondo 25.02.2019
Ova nedelja pripada momku iz Sente, koji je zaslužio da se o njemu zna mnogo više. Evo priče o "tihom heroju" našeg tenisa. Laslo Đere osvojio je u nedelju titulu na šljaci u Rio de Žaneiru, na turniru iz ATP Serije 500, što je u svakom smislu… »
ATP: Đereov najbolji plasman, Novakova 240. nedelja

ATP: Đereov najbolji plasman, Novakova 240. nedelja

N1 Info 25.02.2019
Na novoj ATP listi nije bilo promena u vrhu, ali jeste u Top 100 gde je najveći napredak zabeležio srpski teniser Laslo Đere. Najbolji teniser sveta je i dalje Novak Đoković, koji je 25. februara započeo svoju 240. nedelju na vrhu ATP liste… »
Tihi heroj srpskog tenisa: Titulu u Brazilu posvećujem roditeljima koji nisu više sa mnom

Tihi heroj srpskog tenisa: Titulu u Brazilu posvećujem roditeljima koji nisu više sa mnom

Hot sport 25.02.2019
Tihi heroj u svetu tenisa počeo je da ispisuje svoje ime zlatnim slovima u istoriju ovog sporta. Ni povreda nije mogla da ga spreči Laslo Đerea da osvoji prvi turnir u profesionalnoj karijeri. Srpski reprezentativac je stigao do svoje prve ATP titule… »
Laslo Đere osvojio ATP turnir u Rio de Žaneiru

Laslo Đere osvojio ATP turnir u Rio de Žaneiru

Danas 25.02.2019
Srpski teniser Laslo Đere osvojio je svoj prvi turnir na ATP turu pobedom nad Kanađaninom Feliksom Ože-Alijasimom u finalu Rio de Žaneira sa 2:0 u setovima (6:3, 7:5). Srpski teniser je do najveće pobede u svojoj karijeri došao posle malo više od… »
Emotivni Đere: Za mamu i tatu, nadam se da me gledaju

Emotivni Đere: Za mamu i tatu, nadam se da me gledaju

N1 Info 25.02.2019
Laslo Đere je bio prezadovoljan posle osvajanja titule u Rio de Žaneiru, prve u karijeri. Srpski teniser je na turnir stigao kao 90. igrač sveta, a od ponedeljka će biti 37. igrač sveta. Đere je u finalu pobedio supertalentovanog Feliksa… »
Prvenac za Srbina: Đere jači od povrede i protivnika za prvu titulu u karijeri!

Prvenac za Srbina: Đere jači od povrede i protivnika za prvu titulu u karijeri!

Večernje novosti 24.02.2019
Srpski teniser je uspeo da se izbori sa svim problemima u Brazilu i da dođe do titule. Ujedno ga čeka i veliki skok na ATP listi. Ni povreda ni protivnik, ni velika vrućina mu nisu mogli ništa! Prvi trofej je u rukama Lasla Đerea (23). Srpski teniser… »
Đere sa suzama u očima: Mama, tata, ovo je za vas!

Đere sa suzama u očima: Mama, tata, ovo je za vas!

Večernje novosti 24.02.2019
Oni su imali najveći uticaj na mene, zbog njih sam ovde. Nadam se da me gledaju – pričao je Laslo. Čestitke i podrška i od legendarnog Kuertena... Prva titula u karijeri, osmeh, sreća i onda suze. Tako je izgledalo finale turnira u Rio de Žaneiru… »
Đere rano ostao bez roditelja: Samo želim da budu ponosni na mene

Đere rano ostao bez roditelja: Samo želim da budu ponosni na mene

Večernje novosti 24.02.2019
Teško je biti bez majke i oca sa 23 godine. Veoma sam im zahvalan na svemu što su učinili za mene - priča momak iz Sente. LASLO Đere briljira na turniru u Riju. Naš teniser je plasmanom u finale ostvario najveći uspeh u karijeri, a večeras će se… »

Vesti dana »