Povezane vesti

Kriza u Venecueli: Pens Gvaidu: Imate potpunu podršku Trampa; Rubio poručio Maduru da će da prođe kao Gadafi

Kriza u Venecueli: Pens Gvaidu: Imate potpunu podršku Trampa; Rubio poručio Maduru da će da prođe kao Gadafi

Večernje novosti 25.02.2019
Opozicioni lider Venecuele Huan Gvaido pozvao je međunarodnu zajednicu da razmotri "sve opcije" za resavanje krize u toj zemlji. Opozicioni lider Venecuele Huan Gvaido pozvao je međunarodnu zajednicu da razmotri "sve opcije" za resavanje krize u toj… »
Pens poručio Gvaidu: Trampova poruka je jasna - mi smo uz vas 100 odsto!

Pens poručio Gvaidu: Trampova poruka je jasna - mi smo uz vas 100 odsto!

Kurir 25.02.2019
Američki potpredsednik Majkl Pens rekao je u ponedeljak lideru opozicije u Venecueli, Huanu Gvaidu, kojeg podržava oko 50 zemalja kao privremenog predsednika zemlje, da može da računa da potpunu podršku predsednika SAD Donalda Trampa. "Za Vas… »
Gvaido traži međunarodnu intervenciju, vojska Venecuele i dalje na strani Madura

Gvaido traži međunarodnu intervenciju, vojska Venecuele i dalje na strani Madura

N1 Info 25.02.2019
U Bogoti je počeo sastanak 12 zemalja Latinske Amerike, plus Kanada i SAD. Samit grupe iz Lime posvećen je situaciji u Venecueli, a na njemu učestvuju i lider opozicije Huan Gvaido i američki potpredsednik Majk Pens. Izvor: N1 / Agencije Ove zemlje su… »
Gvaido traži pomoć, oči uprte u SAD

Gvaido traži pomoć, oči uprte u SAD

RTS 25.02.2019
Opozicioni lider Venecuele Huan Gvaido pozvao je međunarodnu zajednicu da razmotri "sve opcije" za rešavanje krize u toj zemlji. Poslednji događaji "naterali su me da donesem odluku da formalno predložim međunarodnoj zajednici da moramo da imamo sve… »
Stravične slike iz Venecuele obilaze svet: Pens i Gvaido danas u Bogoti

Stravične slike iz Venecuele obilaze svet: Pens i Gvaido danas u Bogoti

Večernje novosti 25.02.2019
Predsednika Venecuele napustilo 60 pripadnika Vojske, opozicija traži intervenciju Amerike. STRAVIČNE slike iz Venecuele obilaze svet. Posle sukoba državnih snaga bezbednosti sa civilima prilikom istovara kamiona sa humanitarnom pomoći čiji je ulazak… »

Vesti dana »