Povezane vesti
Izložba skulptura iz Zbirke Savremene galerije Zrenjanin
RTV 25.02.2019
ZRENJANIN - Izložba skulptura iz Zbirke Savremene galerije Zrenjanin biće otvorena 4. marta u Salonu te galerije. Nakon 10 godina publika će ponovo imati prilike da vidi neka od najznačajnijih vajarskih dela koje Savremena galerije Zrenjanin čuva u… »
Izložba skulptura iz Zbirke Savremene galerije Zrenjanin
Dnevnik 25.02.2019
ZRENjANIN: Izložba skulptura iz Zbirke Savremene galerije Zrenjanin biće otvorena 4. marta u Salonu te galerije. Nakon 10 godina publika će ponovo imati prilike da vidi neka od najznačajnijih vajarskih dela koje Savemena galerije Zrenjanin čuva u svojoj… »
Vesti dana »

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

"Aneli i luka neće opstati, gastoz i anđela se i dalje foliraju": Mateja Matijević otkrio sve šta se dešavalo u "Eliti", a evo šta kaže o parama iz rijalitija (video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

"Sa lenom ne razgovaram godinu dana" Ivan Marinković otkrio sve o odnosu sa ćerkom: "To je uticaj njene majke"
Alo pre 37 minutajoš 1 povezana