Povezane vesti

Milu reket plaćaju svi u Crnoj Gori! Knežević brutalno iskren: Bio sam Đukanovićev partner, sponzor i saučesnik u…

Milu reket plaćaju svi u Crnoj Gori! Knežević brutalno iskren: Bio sam Đukanovićev partner, sponzor i saučesnik u…

Kurir 25.02.2019
Predsednik Atlas Grupe Duško Knežević, kojeg Crna Gora traži zbog više krivičnih dela iz oblasti finansija, izjavio je da je svoju imperiju napravio u Srbiji. Knežević je za beogradski N1 rekao da je vladajućoj garnituri u Crnoj Gori godinama… »
Knežević tvrdi da je bio "saučesnik u krivičnim delima" Đukanovićevog režima

Knežević tvrdi da je bio "saučesnik u krivičnim delima" Đukanovićevog režima

N1 Info 25.02.2019
Odbegli tajkun i rektaš, tako proslednjih dana jedan o drugom govore, nekada bliski saradnici, prvi čovek Atlas grupe Duško Knežević i crnogorski predsednik Milo Đukanović. Izvor: N1 Za istrage koje se protiv njege vode Knežević kaže da su… »
Milov bivši najbolji prijatelj dao intervju! Bio sam mu sponzor i saučesnik u krivičnim delima. Nema ko njemu ne plaća…

Milov bivši najbolji prijatelj dao intervju! Bio sam mu sponzor i saučesnik u krivičnim delima. Nema ko njemu ne plaća…

Alo 25.02.2019
Knežević kaže da je "godinama bio sponzor i Ðukanovićev skriveni partner" u dosta stvari koje je radio u Crnoj Gori. . U Crnu Goru će, kazao je, otputovati kada budu stvoreni uslovi za njegovo fer suđenje. - Nemam problem sa putovanjem jer imam… »
Knežević: Nema poslovnih ljudi koji ne plaćaju reket Đukanoviću

Knežević: Nema poslovnih ljudi koji ne plaćaju reket Đukanoviću

RTV 25.02.2019
BEOGRAD - Predsednik Atlas Grupe Duško Knežević, kojeg Crna Gora potražuje zbog više krivičnih dela iz oblasti finansija, izjavio je za beogradsku N1 tv da je svoju imperiju napravio u Srbiji, a da je vladajućoj garnituri u Crnoj Gori godinama… »
Knežević za N1: Plaćao sam reket Đukanoviću, slobodno putujem - bio i u Srbiji

Knežević za N1: Plaćao sam reket Đukanoviću, slobodno putujem - bio i u Srbiji

N1 Info 25.02.2019
Prvi čovek Atlas Grupe Duško Knežević izjavio je u Novom danu da je svoju imperiju napravio u Srbiji, a da je vladajućoj garnituri u Crnoj Gori godinama "plaćao reket" kako bi mogao da posluje u toj zemlji. Rekao je i da će otići u Crnu Goru kad… »

Vesti dana »