Povezane vesti
Za zdravstvo Vojvodine pet milijardi dinara
Politika 25.02.2019
NOVI SAD – Danas je otvorena rekonstruisana Klinika za ortopedsku hirurgiju i traumatologiju KCV, naredne sedmice primiće prve pacijente, a pokrajinski premijer Igor Mirović je na otvaranju rekao da je u zdravstveni sistem Vojvodine u protekle dve i po… »
Renovirana Klinika za ortopediju u Novom Sadu
RTS 25.02.2019
U Kliničkom centru Vojvodine otvorena je renovirana Klinika za ortopedsku hirurgiju i traumatologiju, za čiju rekonstukciju je izdvojeno 114 miliona dinara. Predsednik Vlade Vojvodine Igor Mirović obišao je i Kliniku za abdominalnu hirurgiju i Centar za… »
Mirović: U zdravstveni sistem APV u protekle dve i po godine uloženo više od pet milijardi dinara
Dnevnik 25.02.2019
Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović otvorio je danas rekonstruisanu Kliniku za ortopedsku hirurgiju i traumatologiju Kliničkog centra Vojvodine, ističući da je u zdravstveni sistem AP Vojvodine, u protekle dve i po godine, uloženo pet milijardi… »
Vesti dana »
Pretres imovine brata Mila Đukanovića u Nikšiću: Crnogorska policija na nogama
Mondo pre 1 satjoš 31 povezana
Kako je tužilac iz Kruševca otkrio pritisak BIA na promenu izborne volje u VST
N1 Info pre 1 satjoš 14 povezanih
Udruženja tvrde da je vlast ubacila ljude u njihove redove da bi razbila proteste poljoprivrednike
Beta pre 11 satijoš 19 povezanih
Proglašena lista "Glas mladih opštine Kula“, građani ih sačekali i pružili podršku ispred opštine
Nova pre 2 satajoš 27 povezanih




