Povezane vesti

Dijana Živić novi ministar poljoprivrede Kosova, reakcije Marka Đurića i Srpske liste

Dijana Živić novi ministar poljoprivrede Kosova, reakcije Marka Đurića i Srpske liste

Slobodna Evropa 25.02.2019
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj je u ponedjeljak za ministra poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja imenovao Dijanu Živić. Vest o imenovanju novog ministra objavio je na Facebooku. "Novoj ministarki sam zaželeo uspehe na njenom poslu i dao sam… »
Haradinaj imenovao Dijanu Živić za ministarku poljoprivrede (FOTO)

Haradinaj imenovao Dijanu Živić za ministarku poljoprivrede (FOTO)

Vesti online 25.02.2019
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj imenovao je danas Dijanu Živić za novu ministarku poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja. Ona je na tom mestu zamenila Nenada Rikala koji je početkom meseca smenjen sa te funkcije, prenose prištinski mediji… »
Dijana Živić nova ministarka poljoprivrede Kosova

Dijana Živić nova ministarka poljoprivrede Kosova

N1 Info 25.02.2019
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj je danas za ministrku poljoprivrede, šumarstva u ruralnog razvoja imenovao Dijanu Živić. On je vest o imenovanju novog ministra objavio na fejsbuku. "Novoj ministarki sam poželeo uspehe na njenom poslu i dao sam joj… »
Haradinaj imenovao Dijanu Živić za ministarku poljoprivrede

Haradinaj imenovao Dijanu Živić za ministarku poljoprivrede

Večernje novosti 25.02.2019
Premijer samoproglašenog Kosova Ramuš Haradinaj imenovao je Dijanu Živić za novu ministarku poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja. PRIŠTINA – Premijer samoproglašenog Kosova Ramuš Haradinaj imenovao je Dijanu Živić za novu ministarku… »
Dijanu Živić nije izabrao srpski narod, već Haradinaj! Ovo je Srpkinja koja je privatni Ramušev ministar!

Dijanu Živić nije izabrao srpski narod, već Haradinaj! Ovo je Srpkinja koja je privatni Ramušev ministar!

Kurir 25.02.2019
Dijana Živić imenovana je danas za ministarku poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja Kosova, saopštio je kosovski premijer Ramuš Haradinaj. Živić koja je, kako su preneli mediji, iz redova Samostalne liberalne stranke (SLS) koju predvodi… »
Marko Đurić: Haradinajev ministar poljoprivrede ne predstavlja Srbe

Marko Đurić: Haradinajev ministar poljoprivrede ne predstavlja Srbe

Kurir 25.02.2019
Direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić rekao je danas novoimenovana ministarka poljoprivrede u kosovskoj vladi ne predstavlja srpski narod i dodao da je taj potez Prištine imao za cilj rušenje sloge medju Srbima. Kosovski premijer Ramuš Haradinaj je… »
Haradinaj imenovao Dijanu Živić za ministra poljoprivrede

Haradinaj imenovao Dijanu Živić za ministra poljoprivrede

RTS 25.02.2019
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj imenovao je Dijanu Živić za novog ministra poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja. "Danas sam imenovao ministra poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja – Dijanu Živić. Poželeo sam joj uspeh na novoj… »
Srpkinja ušla u prištinsku vladu: Postala ministar poljoprivrede samoproglašenog Kosova

Srpkinja ušla u prištinsku vladu: Postala ministar poljoprivrede samoproglašenog Kosova

Pravda 25.02.2019
Premijer privremenih kosovskih institucija Ramuš Haradinaj imenovao je danas Dijanu Živić za novog ministra poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja. Ona je na tom mestu zamenila Nenada Rikala koji je početkom meseca smenjen sa te funkcije… »
Dijana Živić nova ministarka poljoprivrede Kosova

Dijana Živić nova ministarka poljoprivrede Kosova

Danas 25.02.2019
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj je danas za ministra poljoprivrede, šumarstva u ruralnog razvoja imenovao Dijanu Živić. On je vest o imenovanju novog ministra objavio na fejsbuku. „Novoj ministarki sam zaželeo uspehe na njenom poslu i dao sam joj… »
Haradinaj imenovao Dijanu Živić za ministarku poljoprivrede (foto)

Haradinaj imenovao Dijanu Živić za ministarku poljoprivrede (foto)

Sputnik 25.02.2019
Premijer privremenih kosovskih institucija Ramuš Haradinaj imenovao je danas Dijanu Živić za novog ministra poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja. Ona je na tom mestu zamenila Nenada Rikala, koji je početkom meseca smenjen sa te funkcije… »
Haradinaj imenovao Srpkinju za ministarku poljoprivrede

Haradinaj imenovao Srpkinju za ministarku poljoprivrede

Telegraf 25.02.2019
Imenovanje Dijane Živić usledilo je nakon smene Nenada Rikala iz Srpske liste. Premijer privremenih kosovskih institucija Ramuš Haradinaj imenovao je Dijanu Živić za novu ministarku poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja. - Danas sam imenovao… »

Vesti dana »