Povezane vesti

Trump: Učinio sam za Afroamerikance više od bilo kog predsjednika

Trump: Učinio sam za Afroamerikance više od bilo kog predsjednika

Al Jazeera 25.02.2019
Američki predsjednik je odgovorio na kritike za koje smatra da mu je na dodjeli Oscara uputio Spike Lee. Američki predsjednik Donald Trump smatra da ga je redatelj Spike Lee, u govoru prilikom prijema Oscara, "napao na rasnoj osnovi, iako je za… »
Tramp: Učinio sam više za Afroamerikace od svih predsednika

Tramp: Učinio sam više za Afroamerikace od svih predsednika

Dnevnik 25.02.2019
VAŠINGTON: Američki predsednik Donald Tramp ocenio je danas da ga je reditelj Spajk Li, u govoru prilikom prijema Oskara, napao na rasnoj osnovi, iako je za crnce učinio više nego "skoro" bilo koji dosadašnji predsednik. Li je iskoristio priliku da u… »
Tramp odgovorio na kritike reditelja Spajka Lija na dodeli Oskara

Tramp odgovorio na kritike reditelja Spajka Lija na dodeli Oskara

Radio 021 25.02.2019
Američki predsednik Donald Tramp odgovorio je danas reditelju Spajku Liju koji je na ceremoniji dodele Oskara, primajući svoje prvo priznanje, pozvao građane da na predsedničkim izborima treba da biraju između "ljubavi i mržnje". "Bilo bi dobro kad… »
Tramp odgovorio na kritike reditelja Spajka Lija na dodeli Oskara

Tramp odgovorio na kritike reditelja Spajka Lija na dodeli Oskara

Danas 25.02.2019
Američki predsednik Donald Tramp odgovorio je danas reditelju Spajku Liju koji je na ceremoniji dodele Oskara, primajući svoje prvo priznanje, pozvao gradjane da na predsedničkim izborima treba da biraju između „ljubavi i mržnje“. „Bilo bi… »
Tramp odgovorio Spajku Liju: Učinio sam za Afroamerikance više od drugih

Tramp odgovorio Spajku Liju: Učinio sam za Afroamerikance više od drugih

N1 Info 25.02.2019
Američki predsednik Donald Tramp odgovorio je reditelju Spajku Liju koji je na ceremoniji dodele Oskara, primajući svoje prvo priznanje, pozvao građane da na predsedničkim izborima treba da biraju između "ljubavi i mržnje". "Bilo bi dobro kad bi… »

Vesti dana »