Povezane vesti

Još jedan pogrešan korak i Bosna će se raspasti!

Još jedan pogrešan korak i Bosna će se raspasti!

Alo 27.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik ne samo da je referendum o samostalnosti Republike Srpske (RS) vezao za moguću inicijativu najznačajnije bošnjačke Stranke demokratske akcije (SDA) o promeni imena ovog entiteta, već i za moguću… »
"Ako Kosovo uđe u UN i RS će se pozvati na to pravo", Dodik poručio: Ukoliko do toga dođe, isto će tražiti i Hrvati u BiH

"Ako Kosovo uđe u UN i RS će se pozvati na to pravo", Dodik poručio: Ukoliko do toga dođe, isto će tražiti i Hrvati u BiH

Telegraf 27.02.2019
On je podsetio da se Republika Srpska, odmah nakon što je Kosovo jednostrano proglasilo nezavisnost, izjasnila odlukom Narodne skupštine da će, ukoliko Kosovo uđe u UN, i Srpska imati pravo da se odvoji od BiH. Ukoliko samoproglašeno Kosovo uđe u… »
Dodik: Ako Kosovo uđe u UN i Republika Srpska će se pozvati na to pravo

Dodik: Ako Kosovo uđe u UN i Republika Srpska će se pozvati na to pravo

RTV 27.02.2019
BEOGRAD - Ukoliko samoproglašeno Kosovo uđe u UN, i Republika Srpska će se pozvati na to pravo, izjavio je predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. On smatra da ni Hrvati u BiH sigurno ne bi propustili tu priliku da se otcepe od BiH. "Mislim… »
Dodik: Ako se promeni ime Republike Srpske odvojićemo se od BiH

Dodik: Ako se promeni ime Republike Srpske odvojićemo se od BiH

Blic 27.02.2019
Ako inicijativa SDA o promeni imena Republike Srpske bude pred Ustavnim sudom i bude potvrđena, mi ćemo sprovesti referendum i odvojiti se od BiH, rekao je predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik, gostujući u emisiji Upitnik na RTS-u. - Ako… »
Raspisujemo referendum i odvajamo se od BiH ako se dogodi ovo!

Raspisujemo referendum i odvajamo se od BiH ako se dogodi ovo!

Alo 27.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je večeras da će Republika Srpska sprovesti referendum i odvojiti se od BiH, ukoliko inicijativa SDA za promenu imena dođe u Ustavni sud BiH. "Ako inicijativa dođe pred Ustavni sud mi smo se… »

Vesti dana »