Povezane vesti

Jokić o skandiranju publike: Sve mi je to malo smešno, bolji igrač od mene će osvojiti MVP nagradu

Jokić o skandiranju publike: Sve mi je to malo smešno, bolji igrač od mene će osvojiti MVP nagradu

Mozzart sport 27.02.2019
„Ja se samo trudim da igram dobru timsku košarku. To je sve što pokušavam da učinim“, poručuje srpski as. Nikola Jokić nastavlja da gazi krupnim koracima u NBA ligi. Sa sinoćnih 36 poena bio je heroj slavlja nad Oklahomom, a Denverova publika… »
Jokić uz Čemberlena najbolji centar asistent

Jokić uz Čemberlena najbolji centar asistent

N1 Info 27.02.2019
Nikola Jokić igra odličnu sezonu u Denveru, a tokom ove sezone je izjednačio ili oborio nekoliko NBA rekorda. U utakmici protiv Oklahoma Siti Tandera u noći između utorka i srede Nikola Jokić je napravio dabl-dabl uz 36 poena i deset asistencija… »
Jokića briga za uzvike "MVP": Samo dobra timska košarka

Jokića briga za uzvike "MVP": Samo dobra timska košarka

N1 Info 27.02.2019
Nikola Jokić je u pobedi Denvera nad Oklahomom ubacio 36 poena, imao je deset asistencija, a jedan skok mu je nedostajao za tripl-dabl. Posle nove fantastične utakmice Nikola Jokić je bio prezadovoljan zbog pobede nad divizionim rivalom, a Nagetsi su… »
Jokić je neverovatan: Razneo Oklahomu maestralnom partijom, grmelo je u Koloradu ‘MVP,MVP’! (video)

Jokić je neverovatan: Razneo Oklahomu maestralnom partijom, grmelo je u Koloradu ‘MVP,MVP’! (video)

Hot sport 27.02.2019
Srpski as ponovo je ostvario neverovatne cifre u trijumfu Denvera nad Oklahomom rezultatom 121:112. Nekako je do ‘Ol stara’ Nikola Jokić imao sjajne partije, a od svečanosti u Šarlotu, zver je postala potpuno neukrotiva. Možda je prejaka reč… »
Jokić o MVP priznanju: Smešno mi je to...

Jokić o MVP priznanju: Smešno mi je to...

Večernje novosti 27.02.2019
Mislim da ima boljih košarkaša od mene, koji će osvojiti nagradu za najkorisnijeg igrača, a ja se samo trudim da igram timsku košarku - rekao je srpski centar. Srpski centar Nikola Jokić ponovo je bio jedan od ključnih faktora u trijumfu Denvera… »
Ne pomažu ni Vestbruk, ni Džordž, Nikola Jokić utišao i Tander, za MVP ga baš briga!

Ne pomažu ni Vestbruk, ni Džordž, Nikola Jokić utišao i Tander, za MVP ga baš briga!

Sportske.net 27.02.2019
Neverovatna partija Jokića, ponovo ispraćen ovacijama, ali njega to puno ne zanima. Rasturio Oklahomu, Denver čvrsto drži drugo mesto... Neverovatni Nikola Jokić je rasturio Tander, Denver je naneo Oklahomi treći poraz ove sezone. U utakmici sa… »
Jokićevu magiju osetili i Tanderi

Jokićevu magiju osetili i Tanderi

N1 Info 27.02.2019
Košarkaši Denvera u derbiju Zapadne konferencije NBA lige pobedili su Oklahomu 119:108 uz još jednu sjajnu partiju Nikole Jokića. Nagetsi su pred svojim navijačma zabeležili peti izastopni trijumf i učvrstili se na drugoj poziciji na tabeli sa… »

Vesti dana »