Povezane vesti

Deo Novog naselja u četvrtak bez vode

Deo Novog naselja u četvrtak bez vode

NoviSad.com 27.02.2019
Novi Sad - Deo Novog naselja u četvrtak, 28. februara, neće imati vode zbog planiranih radovana vodovodnoj mreži. Bez vode će od 8 do 17 časova biti deo Bulevara Jovana Dučića, od Ulice Bate Brkića do Ulice braće Dronjak, i deo Ulice Bate… »
Deo Satelita u četvrtak bez vode

Deo Satelita u četvrtak bez vode

Moj Novi Sad 27.02.2019
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će u četvrtak, 28. februara, od 8 do 17 sati biti deo Bulevara Jovana Dučića (od Ulice Bate Brkića do Ulice braće Dronjak) i deo Ulice Bate Brkića (od Bulevara Jovana Dučića do Ulice Miloja… »
Deo Ledinaca bez vode

Deo Ledinaca bez vode

Dnevnik 27.02.2019
NOVI SAD: Ulica Zmaj Jovina u Ledincima nema vode zbog havarije. Ova ulica bez vode će biti do 15 časova. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Ledinaca bez vode zbog havarije

Deo Ledinaca bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 27.02.2019
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 15 sati biti Zmaj Jovina ulica u Ledincima. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Ulica Pariske komune danas dva sata bez vode

Ulica Pariske komune danas dva sata bez vode

Radio 021 27.02.2019
Ulica Pariske komune neće danas, 27.februara imati vode zbog havarije. Ova ulica bez vode će biti od 9 do 11 časova. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena. Autor… »
Ulica Pariske komune bez vode zbog havarije

Ulica Pariske komune bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 27.02.2019
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će danas, 27. februara, od 9 do 11 sati biti Ulica Pariske komune. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »