Povezane vesti

Zvezda: "Peruničić na privremenom odsustvu"

Zvezda: "Peruničić na privremenom odsustvu"

Sportske.net 27.02.2019
Rukometni klub Crvena zvezda objavio je danas na zvaničnom sajtu da se Nenad Peruničić samo privremeno povukao sa mesta trenera, u dogovoru sa stručnim štabom. Dogovoreno je da ekipu u daljem periodu vodi pomoćni trener Anton Bukilić. "Nenad… »
MRK Crvena zvezda: U tužnom trenutku po naš klub mediji nam neosnovano smenili trenera

MRK Crvena zvezda: U tužnom trenutku po naš klub mediji nam neosnovano smenili trenera

Hot sport 27.02.2019
Iako su ga mediji prethodnih dana ‘smenili’ sa pozicije trenera RK Crvena zvezda, iz kluba su danas demantovali da je Peruničić napustio klub. Putem zvaničnog sajta MRK Crvena zvezda je obavestila javnost o čemu se zapravo radi. Klub navodi da je… »
Peruničić otišao na bolovanje

Peruničić otišao na bolovanje

Mozzart sport 27.02.2019
Legendarni as tvrdi da nije napustio klupu crveno-belih. Muški rukometni klub Crvena zvezda preneo je saopštenje Nenada Peruničića u kojem se pojašnjava trenutna situacija oko njegovog statusa. Iako su mediji preneli da Peruničić više nije trener… »
Peruničić ipak samo na bolovanju

Peruničić ipak samo na bolovanju

Vesti online 27.02.2019
Trener MRK Crvena zvezda i selektor srpske reprezentacije Nenad Peruničić nće biti na klupi crveno-belih samo privremeno. Crvena zvezda je povodom pogrešno interpretiranih izjava Peruničića odlučila da izda saopštenje za javnost mna svom portalu u… »
Zvezda u borbi protiv dezinformacija

Zvezda u borbi protiv dezinformacija

Mondo 27.02.2019
Crveno-beli ne žele da se posle ubistva Mirka Butulije oko kluba diže dodatna prašina. Trener Nenad Peruničić je svakodnevno uz tim, iako ne vodi utakmice. Muški rukometni klub Crvena zvezda u sredu je izdao zvanično saopštenje, sa porukom da će… »
Peruničić: Ja sam lojalan svom klubu, ukoliko procenimo da je potrebno da se vratim to ću i učiniti

Peruničić: Ja sam lojalan svom klubu, ukoliko procenimo da je potrebno da se vratim to ću i učiniti

Sportski žurnal 27.02.2019
Nenad Peruničić nije napustio klub, u svakodnevnom je kontaktu sa igračima i prisustvuje je treninzima tima. Beogradski crveno-beli su se saopštenjem oglasili o statusu trenera: „Povodom medijskih natpisa koji su se pojavili prethodnih dana u vezi… »
Zvezda: Peruničić je na bolovanju, nije napustio klub

Zvezda: Peruničić je na bolovanju, nije napustio klub

Večernje novosti 27.02.2019
Nenad Peruničić je u dogovoru sa svojim stručnim štabom zbog trenutne zdravstvene situacije odlučio da privremeno ne sedi na klupi prvog tima. Dogovoreno je da u daljem periodu ekipu sa klupe predvodi asistent Anton Bukilić. Rukometni klub Crvena… »

Vesti dana »