Povezane vesti
Ne nazire se rešenje sudbine stanara iz Dositejeve 11
NoviSad.com 27.02.2019
Novi Sad - Iako je prošlo skoro pola godine od rušenja zida na stambenoj zgradi u Dositejevoj 11, rešenje problema za 12 porodica još nije ni na vidiku. Vlasnik i advokat firme „Astra plan“, koja je odgovorna za rušenje ovog objekta, juče su predočili… »
SLUČAJ "DOSITEJEVA 11": Ni nakon šest meseci ne nazire se rešenje
Moj Novi Sad 27.02.2019
"Astra plan", investitor odgovoran za rušenje zida na stambenoj zgradi u Dositejevoj 11 u Novom Sadu u avgustu prošle godine, sazvao je konferenciju za štampu kako bi uputio kritiku oštećenim stanarima zbog pasivnosti. Oni su, kažu, voljni da problem… »
Vesti dana »
Ponovo mećava na Zlatiboru, temperatura u minusu: Zabrana za šlepere i dalje traje, putarima posao otežava vetar - ovo su slike sa lica mesta (FOTO)
RINA pre 20 minutajoš 38 povezanih
Proglašena vanredna situacija u 11 opština u Srbiji. Oglasila se ministarka saobraćaja: Ovi putevi su neprohodni - evakuisano 37 osoba
Blic pre 1 satjoš 13 povezanih
"Ovo je teže, ali pošteno": Ivica Tucak nije hteo da kaže jednu stvar u Beogradu
Mondo pre 5 minutajoš 14 povezanih




