Повезане вести
Стопа незапослености 12,9 одсто
Радио 021 28.02.2019
Стопа незапослености у Србији у четвртом кварталу прошле године била је 12,9 одсто, објавио је данас Републички завод за статистику. На основу Анкете о радној снази, број запослених достигао је 2.817.400, а број незапослених… »
Индустријска производња у јануару у Србији 5,5 одсто мања него пре годину дана
Данас 28.02.2019
Индустријска производња у Србији у јануару била је за 5,5 одсто мања него у исто време прошле године, а у односу на просек 2018. године била је мања за 12,2 одсто, саопштио је данас Републички завод за статистику (РЗС)… »
Стопа незапослености у четвртом кварталу 12,9 одсто
РТС 28.02.2019
Стопа незапослености у Србији износила је у четвртом кварталу 2018. године 12,9 процената, и то 11,9 посто за мушкарце, а 14,2 одсто за жене, према прелиминарним подацима Републичког завода за статистику. У поређењу са истим… »
Вести дана »
Рекламна агенција сувласник Београдске аутобуске станице: Фирма Игора Жежеља трећи акционар
Форбес пре 2 сатајош 3 повезане
Умрла једна од жена упуцаних у насељу Ситнице: Полиција и даље трага за убицом који је изрешетао сестре
Мондо пре 57 минутајош 9 повезаних
НВО позвале Европску комисију да повуче пројекат Јадар са листе стратешких пројеката
Данас пре 17 минутајош 2 повезане
Каква мајсторија Тристана Вукчевића: Бацио асистенцију "иза леђа", ово је научио од Јокића
Мондо пре 37 минутајош 8 повезаних




