Povezane vesti

Cicipas piše istoriju grčkog tenisa

Cicipas piše istoriju grčkog tenisa

Vesti online 01.03.2019
Grčki teniser Stefanos Cicipas pobedio je Francuza Gaela Monfisa u polufinalu turnira u Dubaiju i ispisao istoriju tenisa svoje zemlje. Cicipas je preokretom slavio protiv Monfisa i savladao ga sa 4:6, 7:6(4), 7:6(4), posle "okruglo" tri časa borbe… »
Krajinović ispao iz Top 100

Krajinović ispao iz Top 100

Vesti online 01.03.2019
Filip Krajinović, srpski teniser, nastavio je sa padom na ATP rang listi, pa će se od naredne nedelje naći izvan najboljih 100 tenisera planete. Krajinović je poražen od tenisera iz Tajvana Džejsona Džanga sa 2-0 (7:5, 6:3) u osmini finala… »
Đere: Samopuzdanje mi je na najvećem nivou

Đere: Samopuzdanje mi je na najvećem nivou

Večernje novosti 01.03.2019
Igram dobar tenis, samo ću nastaviti da idem napred i da svaki sledeći meč bude moj najbolji – kaže mladi srpski teniser pred četvrtfinalni duel turnira u Sao Paulu. Srpski teniser Laslo Đere briljira na brazilskoj turneji. Prošlog vikenda je… »
Đere u četvrtfinalu turnira u Sao Paulu (VIDEO)

Đere u četvrtfinalu turnira u Sao Paulu (VIDEO)

Beta 01.03.2019
Srpski teniser Laslo Djere plasirao se u četvrtfinale turnira u Sao Paulu, pošto prošle noći pobedio Maleka Džazirija iz Tunisa sa 6:3, 3:6, 7:6(2). Meč Djerea i Džazirija, 37. i 45. tenisera sveta, trajao je dva sata i 33 minuta. Djere će se za… »
Sao Paolo - Đere pleše po Brazilu, sledi repriza finala iz Rija

Sao Paolo - Đere pleše po Brazilu, sledi repriza finala iz Rija

Sportske.net 01.03.2019
Sedma uzastopna pobeda Lasla Đerea na turnirima u Brazilu. U četvrtfinalu Sao Paola gledaćemo reprizu istorijskog finala iz Rio de Žaneira. Nastavlja srpski teniser Laslo Đere sa sjajnim partijama na turnirima u Južnoj Americi, odnosno u Brazilu… »
ATP Sao paulo: Laslo Đere u četvrtfinalu!

ATP Sao paulo: Laslo Đere u četvrtfinalu!

Hot sport 01.03.2019
San srpskog tenisera Lasla Đerea se nastavlja na turneji u Brazilu, sledi novo četvrtfinale. Drugi reket Srbije je u Sao Paulu pobedio Maleka Žazirija 2:1 u setovima (6:3, 3:6 i 7:6). Bio je to težak meč u kom je Đere imao više kocentracije i u… »
Laslo Đere sve redom dere

Laslo Đere sve redom dere

Mozzart sport 01.03.2019
Srpski teniser stigao do četvrtfinala u Sao Paulu. Nastavlja Laslo Đere da deli lekcije u Brazilu! Drugi reket Srbije plasirao se u četvrtfinale turnira u Sao Paulu, pošto je nakon velike borbe savladao Maleka Žazirija sa 6:3, 3:6, 7:6 (7:2). Za… »
Đere ne staje: Sledi revanš iz Rija za polufinale!

Đere ne staje: Sledi revanš iz Rija za polufinale!

Mondo 01.03.2019
Još vruć od osvanjanja prve titule u karijeri, Laslo je doputovao iz Rija u Sao Paulo i već proveo pet sati na terenu, a tek ga čeka veliko iskušenje. Laslo Đere ne staje! Naš teniser ostvario je u noći između četvrtka i petka sedmu pobedu u… »
Đere pred novi duel sa Ože-Alijasimom: Borac sam!

Đere pred novi duel sa Ože-Alijasimom: Borac sam!

N1 Info 01.03.2019
Srpski teniser Laslo Đere priznao je da ga je u meču protiv Maleka Žazirija dodatno motivisalo i to što publika nije bila na njegovoj strani. Trenutno 37. reket sveta je do četvrtfinala tunira u Sao Paulu došao pobedom od 6:3, 3:6, 7:6 (2). U drugom… »
Đere opet s protivnikom iz svoje najdraže pobede

Đere opet s protivnikom iz svoje najdraže pobede

Vesti online 01.03.2019
Pošto je u drugom kolu na šljaci u Sao Paulu savladao 35-godišnjeg Tunišanina Žazirija sa 6:3, 3:6, 7:6 (7:2), naš teniser se u četvrtfinalu sastaje sa 18-godišnjim Kanađaninom Ože Alijasemom, a njega je onomad pobedio za trijumf u Riju. Laslo… »

Vesti dana »