Povezane vesti

Upravo sam Pretučena u autobusu 95, udario me je pesnicom u glavu i šutirao: Pokušala da spase devojku i vozača, pa dobila…

Upravo sam Pretučena u autobusu 95, udario me je pesnicom u glavu i šutirao: Pokušala da spase devojku i vozača, pa dobila…

Kurir 01.03.2019
Putnica sa linije 95 objavila je uznemirujuću fotografiju svoje krvave glave, navodeći da je pretukao putnik kada je pokušala da smiri incident koji je izbio u autobusu. Naime, kako ona tvrdi, na nju se okomio stariji čovek, jer ga je upozorila na… »
“Upravo sam pretučena u autobusu GSP” Devojka u bolnici nakon što ju je "putnik udarao pesnicama u glavu i šutirao"

“Upravo sam pretučena u autobusu GSP” Devojka u bolnici nakon što ju je "putnik udarao pesnicama u glavu i šutirao"

Blic 01.03.2019
- Pretučena sam upravo u autobusu 95 od strane starijeg gospodina. Udario me je pesnicom u oko i glavu i počeo da šutira. Razlog je što sam mu rekla da se ne ponaša nasilno prema devojci koju je grubo izvukao iz autobusa da bi ušao i drao se na… »
Pretučena sam upravo u autobusu 95, udario me je pesnicom u glavu i šutirao: Mina pokušala da spreči nasilje prema drugoj…

Pretučena sam upravo u autobusu 95, udario me je pesnicom u glavu i šutirao: Mina pokušala da spreči nasilje prema drugoj…

Telegraf 01.03.2019
Devojka je krvava izašla iz autobusa. U gradskom autobusu na liniji 95 dogodio se neviđen okršaj putnika, kada je deblji kraj izvukla jedna devojka koja je krvava izašla iz autobusa. Na nju se okomio stariji čovek, jer ga je upozorila na njegovo… »

Vesti dana »